Z rewizytą do hiszpańskich producentów

Za tydzień grupa producentów z Polski, w tym członkowie polskiego Stowarzyszenia Promocji Brokułów, będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda uprawa brokułów na polach u europejskiego lidera w produkcji tego warzywa w Hiszpanii.

Podczas wyjazdu zaplanowano zwiedzanie pól uprawnych w rejonie Murcji (miasto Cartagena), wizytę u producentów rozsad warzyw, a także w zakładzie przetwórczym oraz w firmie konfekcjonującej brokuły w Hiszpanii.

Wyjazd zorganizowała firma Sakata oraz Stowarzyszenie Promocji Brokułów na zaproszenie władz analogicznego stowarzyszenia działającego w Hiszpanii. Delegacja Hiszpańskiego Stowarzyszenia Promocji Brokułów była jesienią ubiegłego roku w Polsce. Hiszpanie podziwiali polską produkcję, dzielili się swoimi spostrzeżeniami, a teraz chcą pokazać, jak wygląda ta produkcja u nich. Podczas spotkania zaplanowano szeroki panel dyskusyjny ze stroną hiszpańską.

Więcej informacji z tego wydarzenia przekażemy zarówno na naszych portalach: warzywa.pl. oraz ogrodinfo.pl, jak i na łamach miesięcznika „Warzywa”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności