yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościRolnicy na taryfie C mają dwa dni na złożenie wniosku o tańszy...

Rolnicy na taryfie C mają dwa dni na złożenie wniosku o tańszy prąd!

Dnia 30 listopada mija termin złożenia oświadczenia, które uprawnia do korzystania w przyszłym roku z prądu w cenie 785,00 złotych za 1 megawatogodzinę. Ulga dotyczy samorządów, podmiotów użyteczności publicznej oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Czasu zostało niewiele…

Rolnicy na taryfie C do dnia 30 listopada muszą złożyć wniosek o tańszy prąd. Oświadczenie można składać w formie papierowej lub elektronicznej (jako plik opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przesłany pocztą elektroniczną).

Możliwość zastosowania ceny 785,00 zł/MWh wprowadzona została dzięki ustawie z dnia 27 października 2022 roku o środkach nadzwyczajnych, mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku.

Gwarantowana cena maksymalna energii elektrycznej będzie stosowana przez sprzedawców energii do rozliczeń z odbiorcami uprawnionymi, wśród których znajdują się rolnicy nabywający energię elektryczną w taryfie C.

Wzór oświadczenia stanowi załącznik do rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 listopada 2022 roku w sprawie wzoru oświadczenia odbiorcy uprawnionego. Dokument mogą Państwo znaleźć tutaj.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: WIR

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl