yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościRoman J. podejrzany o paserstwo akcyzowe wypuszczony na wolność

Roman J. podejrzany o paserstwo akcyzowe wypuszczony na wolność

W ubiegłych dniach Roman J. został zatrzymany przez CBŚP. Mężczyzna pełnił funkcję ministra rolnictwa, wicepremiera, ale także prezesa jednej z największych grup producenckich w Polsce. Został oskarżony o paserstwo akcyzowe. Zatrzymanie nie trwało długo, a podejrzany jest już na wolności.

W ramach przypomnienia… Były minister rolnictwa, wicepremier Roman J. został zatrzymany w ubiegły piątek. W jego gospodarstwie ujawniono 11 milinów sztuk papierosów, które jak sądzono, pochodziły z przemytu. W sumie zatrzymano 4 osoby, w tym także syna polityka Huberta J.

Wspomniany polityk usłyszał już zarzuty. Jak informuje RMF24, podejrzany jest o paserstwo akcyzowe. Mężczyzna miał uczestniczyć w nielegalnym procederze i pomagać ukryć towary, które nie posiadały polskich znaków akcyzy. Następnie zorganizowana grupa przestępcza miała wprowadzać je do obrotu.

W sobotę polityk został jednak wypuszczony na wolność. Jedyne środki jakie podjęto w jego przypadku to poręczenie majątkowe rzędu 50 tysięcy złotych, a także nadzór funkcjonariuszy policji. Jak dodaje RMF24, jego syn status świadka. Dwóch pozostałych zatrzymanych, mianowicie kierowcy tirów, którzy doprowadzili CBŚP do gospodarstwa byłego ministra rolnictwa, trafili do aresztu.

Źródło: rmf24.pl

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl