yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościRosja wraca na Zielony Tydzień

Rosja wraca na Zielony Tydzień

Od 19 do 28 stycznia 2018 r. Rosja, największy co do powierzchni kraj na świecie, po dwuletniej przerwie powróci na Międzynarodowy Zielony Tydzień w Berlinie.

Rosyjskie firmy nastawione na eksport, sprzedające produkty żywnościowe z Syberii oraz środkowej i wschodniej części Rosji, w tym regiony Kirowa i Jamala, zarejestrowały się na targach. Produkty będą zawierać dropsy z cedru, przysmaki z dziczyzny, rzadkie ryby, a także słodycze i jagody z orzechów sosny. Reprezentowana będzie również firma budowlana sprzedająca laminowane domy drewniane, producenci win, a także producenci nawozów mineralnych i nasion do uprawy roślin przemysłowych.

Alexander Tkaczow, minister rolnictwa Federacji Rosyjskiej: – Z niecierpliwością czekamy na wystawę rosyjskich produktów rolnych w ramach Międzynarodowego Zielonego Tygodnia 2018. W ostatnich latach rosyjskie rolnictwo stało się jednym z najbardziej udanych sektorów gospodarki. Teraz, gdy nasze produkty są w stanie zaspokoić krajowe zapotrzebowanie, zaczynamy aktywnie włączać się w rynki eksportowe.

Według Tkaczowa, nieprzetworzona żywność Rosji i wysokie standardy jakości w każdej fazie produkcji stwarzają dobre perspektywy dla eksportu rosyjskich produktów spożywczych na światowe rynki rolne.

– Jesteśmy w trakcie zwiększania sprzedaży marek regionalnych, które pomogą stworzyć pozytywny wizerunek rosyjskich produktów spożywczych wśród europejskich konsumentów i umożliwią im docenienie ich wartości odżywczej, ekologicznej jakości i różnorodności. Jestem przekonany, że pokazy produktów rosyjskich producentów podczas Zielonego Tygodnia umocnią stosunki handlowe między Rosją i innymi krajami na targach i będą miały na nie pozytywny wpływ – powiedział minister.

Zajmujące 1000 metrów kwadratowych rosyjskie stoisko połączone w hali 6.2a jest organizowane przez Rosyjskie Centrum Eksportu, oddział Ministerstwa Gospodarki. Znajdzie się na nim specjalna strefa kojarzeń dla spotkań biznesowych rosyjskich eksporterów, dostawców i zagranicznych nabywców.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

za: gruenewoche.de

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl