Royal Brinkman i Berg Hortimotive zacieśniają współpracę

Royal Brinkman - Berg Hortimove

Międzynarodowy dostawca produktów i usług dla profesjonalnego ogrodnictwa Royal Brinkman, poprzez przejęcie Berg Hortimotive wzbogaca swoją ofertę o rozwiązania logistyczne. Tym samym, Royal Brinkman odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na specyficzne rozwiązania logistyczne i realizuje swój długoterminowy plan strategiczny polegający na systematycznym wzroście.

Jak podkreślał Ton van Mil, dyrektor generalny firmy Royal Brinkman, odnoście zacieśnienia współpracy: – Przewidujemy rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania logistyczne ze względu na ekspansję i internacjonalizację ogrodnictwa oraz ogólne problemy z siłą roboczą. W ciągu ostatnich kilku lat Berg Hortimotive koncentrował się na doskonaleniu swojej organizacji. Jak informował Bas Lagerwerf, dyrektor generalny firmy Berg Hortimotive: – Nasza firma jest gotowa do zwiększenia produkcji i dalszego rozwoju innowacji logistycznych. Jest to zgodne ze strategią innowacji Royal Brinkman, która opiera się na przewidywaniu rozwiązań dla ogrodnictwa, we współpracy z klientami i dostawcami.

Siedziba firmy Berg Hortimotive pozostanie w holenderskim mieście De Lier i po przejęciu 70-osobowy zespół wciąż będzie kontynuował swoją działalność niezależnie, pod obecną nazwą. Wszyscy klienci, dealerzy i sprzedawcy mogą nadal liczyć na usługi, do których są przyzwyczajeni w Berg Hortimotive. Obecne kierownictwo (Bas Lagerwerf i Nico Bikker), będzie kontynuować bieżące zarządzanie firmą.

Przyczyną przejęcia było oparte o strategię Berg Hortimotive przekonanie, że aby skutecznie wprowadzać na rynek nowe produkty i innowacje, potrzebna jest określona wielkość firmy. Silna organizacja, taka jak Royal Brinkman, z dużą międzynarodową siecią sprzedaży, jest doskonałym rozwiązaniem dla Berg Hortimotive. Poprzez zwiększenie produkcji i innowacji, zarówno Royal Brinkman jak i Berg Hortimotive realizują swoje globalne ambicje.

Źródło: Materiały prasowe Royal Brinkman

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności