yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościRozzłościł się, bo nie mógł wyprzedzić ciągnika. Grozi mu więzienie

Rozzłościł się, bo nie mógł wyprzedzić ciągnika. Grozi mu więzienie

31-letni mieszkaniec gminy Długosiodło wyładował swoją złość na maszynie rolniczej, po tym jak nie mógł jej wyprzedzić. Kiedy tylko to się udało, gwałtownie zatrzymał auto, wybiegł z samochodu i uderzył pięścią w szklane drzwi, rozbijając je. Myślał, że uniknie kary. Mężczyzna przed odjazdem postanowił ściągnąć tablice rejestracyjne ze swojego pojazdu. Został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat więzienia.

Na początku tygodnia policjanci z posterunku w Długosiodle zostali powiadomieni o uszkodzeniu mienia w miejscowości Sieczychy. Z relacji pokrzywdzonego mieszkańca Wyszkowa wynikało, że kiedy jechał traktorem po drodze publicznej został wyprzedzony przez kia. Auto gwałtownie zatrzymało się przed maszyną rolniczą, a z osobówki wysiadł mężczyzna, który nerwowo podszedł do pojazdu zgłaszającego i wyładował swoją złość uderzając w szklane drzwi, zbijając je. Agresor przed ucieczką z miejsca ściągnął tablice rejestracyjne ze swojego auta myśląc, że tym sposobem uniknie odpowiedzialności. Straty zostały oszacowane na ponad 6 tys. złotych.

Sprawą od razu zajęli się kryminalni wspólnie z dzielnicowymi z Długosiodła. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia ustalili dane podejrzewanego mężczyzny, którego następnie zatrzymali. Agresywnym kierowcą z kii okazał się być 31-letni mieszkaniec gminy Długosiodło. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciągnika rolniczego do którego się przyznał. 31-latek śledczym nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania, którego żałował. Dzięki profesjonalnie podjętym czynnościom przez policjantów, mężczyzna mieszkańcowi Wyszkowa już naprawił wyrządzoną szkodę.

Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Mazowiecka

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl