Rusza zimowa edycja Agro Akademii Warzywniczej BASF 2018

Na Agro Akademii BASF w Łowiczu w styczniu 2017 roku

Spotkania zimowe dla producentów warzyw, organizowane przez Dział Crop Protection firmy BASF na stałe wpisały się w kalendarz imprez i z każdym rokiem przyciągają coraz więcej uczestników.

W tym roku BASF rozpoczyna cykl 30 stycznia w Krobi spotkaniem dla producentów pomidora gruntowego. Współorganizatorami spotkania są zrzeszenia: SGP Pudliszki oraz POMWITRUS i Wielkopolanie z Kotlina.

Dzień później, 31 stycznia w Łowiczu odbędzie się otwarte spotkanie dla producentów pomidora gruntowego oraz innych warzyw istotnych dla zakładu w Łowiczu. Współorganizatorem spotkania jest ZPOiW w Łowiczu.

Partnerami obu wydarzeń są Hazera, HM.Clause, ADOB, Grupa Mularski, AWIMEX i JAGRO – przedstawicieli tych firm będzie można usłyszeć w wystąpieniach. BASF zwraca uwagę, że związku z rosnącym brakiem siły roboczej w branży, wykład ekspercki w Krobi i Łowiczu będzie dotyczył zasad pozyskania i możliwości zatrudniania pracowników sezonowych.

Patronem medialnym tych spotkań jest miesięcznik „Warzywa“ oraz portal warzywa.pl.

Więcej na temat obu spotkań w kalendarzu – zobacz Krobia oraz Łowicz.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności