yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościSąsiedzki konflikt zakończony użyciem noża...

Sąsiedzki konflikt zakończony użyciem noża…

Kolneńscy policjanci zatrzymali 45-latka podejrzanego o uszkodzenie opony w maszynie rolniczej. Sprawca dzień wcześniej pokłócił się z pokrzywdzonym. W akcie ,,zemsty” przebił oponę w jego ciągniku rolniczym i groził mu pozbawieniem życia. Mieszkaniec powiatu kolneńskiego usłyszał już zarzuty…

Kolneńscy policjanci zostali poinformowani o uszkodzeniu opony w ciągniku rolniczym w gminie Kolno. Mundurowi ustalili, że gdy zgłaszający wracał do domu po wykonaniu prac rolniczych na polu, zza drzew wybiegł znany mu mężczyzna i przebił nożem oponę w jego ciągniku.

Był też pod wyraźnym wpływem alkoholu i groził zgłaszającemu pozbawieniem życia. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że mógł być to akt “zemsty” ponieważ dzień wcześniej doszło pomiędzy nimi do kłótni. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 5 tysięcy złotych.

45-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia mieszkaniec powiatu kolneńskiego usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i gróźb karalnych. Za te przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kolno

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl