yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościSłupki rtęci minimalnie w dół - Warzywnicza prognoza pogody 9.08.2020 r.

Słupki rtęci minimalnie w dół – Warzywnicza prognoza pogody 9.08.2020 r.

W poniedziałek i wtorek temperatura spadnie do 27/31 stopni, będzie zatem o około 2 stopnie chłodniej niż w poprzednich dniach. Wzrośnie jednak wilgotność powietrza, przez co będzie duszno, parno i nieprzyjemnie. Oprócz tego na zachodzie, wschodzie i południu w poniedziałek a we wtorek na południu i południowym zachodzie pojawią się punktowe burze z opadami deszczu do 50 mm, gadu do 2 z silnym wiatrem do 90 km/h.

Od środy do piątku sucho i słonecznie w całym kraju. Noce staną się rześkie z temperaturą na poziomie 9/12 stopni na północy, 11/14 stopni na południu, wschodzie i w centrum do 13/16 stopni na zachodzie i południowym zachodzie. W ciągu dnia słupki rtęci wzrosną do 24/26 stopni na północnym wschodzie, 26/28 stopni na wschodzie i w centrum do 29/31 stopni na południu i zachodzie.

Od piątku kolejne ocieplenie. Temperatury na wschodzie, południu, zachodzie przekraczać mają 30 stopni. Na Podlasiu i Kaszubach najchłodniej- do 28 stopni.

Wysokiej temperaturze towarzyszyć ma możliwość lokalnych burz na zachodzie i południu kraju. Na pozostałym obszarze raczej sucho i bardzo słonecznie.

Wszystko wskazuje na powrót bardzo dużej suszy do całego kraju w najbliższych tygodniach. Większych opadów nie widać co najmniej do września.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Łukasz Sieligowski

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl