Targi TSW 2023 – zaproszenie

TSW 2023

W dniach 18-19 stycznia w Kielcach odbędą się Międzynarodowe Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. TSW to jedna z największych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonałe miejsce spotkań producentów warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej. 

UWAGA: Nowa lokalizacja targów TSW: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, Kielce. 

Targi TSW są doskonałą okazją do spotkania się z Czytelnikami czasopisma “WARZYWA” oraz portalu warzywa.pl. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska PLANTPRESS: hala E, stoisko 5. Przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych prenumeratorów.

W programie targów są Konferencja Warzywnicza oraz debata dotycząca uprawy warzyw wczesnych spod osłon. W trakcie konferencji nasi prelegenci poruszą zagadnienia europejskiego rynku warzyw i jego wpływu na sytuację producentów warzyw w Polsce. Ciekawym tematem będzie również handel warzywami, czyli warzywa na półkach supermarketów. Prelegenci odpowiedzą na pytania: w jaki sposób możemy zminimalizować ryzyko w uprawie warzyw, jak nawozić mniej i nie stracić na plonie? I wreszcie jak efektywnie chronić rośliny w dobie “kurczącej się” listy środków ochrony roślin.

Już teraz zarejestruj się na targi i bądź z nami.
Link do rejestracji: https://tsw.pl/visitor/register

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy
  2. Nielegalne środki ochrony roślin

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności