yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościTrwają targi Agrotech 2022. Nowoczesność na miarę XXI wieku!

Trwają targi Agrotech 2022. Nowoczesność na miarę XXI wieku!

Futurystyczne ciągniki, bogaty park maszynowy – to wszystko można zobaczyć na kieleckich targach techniki rolniczej Agrotech. Wśród absolutnych nowości są po raz pierwszy prezentowany w kraju ciągnik przyszłości Steyr Konzept oraz autonomiczny robot polowy Robotti z Danii. 


To już 27. edycja targów Agrotech w Kielcach, na których wystawia się łącznie ponad 350 producentów z kraju i ze świata. Rolnicy chętnie przyjeżdżają na targi Agrotech, ponieważ to wydarzenie kompleksowe. Patrzymy na pracę rolników w sposób holistyczny, proponując rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych gospodarstw – podkreśla dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Marcowy Agrotech przyzwyczaił nas do swojej ogromnej powierzchni. Wydarzenie, jest nie tylko największą wystawą sprzętu rolniczego, ale także największym wydarzeniem organizowanym w halach w Polsce. W rekordowej edycji z 2019 wzięło udział 750 firm z 25 państw, a cała ekspozycja zajęła powierzchnię 66 tysięcy metrów kwadratowych. – Trudno będzie nam powtórzyć wynik sprzed pandemii Covid-19, ale możemy z całą pewnością powiedzieć: najlepsi będą z nami! – zapowiada dyrektor projektu targów Agrotech, Grzegorz Figarski.

Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na żywność, a ekologiczne rozwiązania mają bardzo znaczący wpływ na funkcjonowanie wielu gospodarstw. Cyfrowe rozwiązania i technologiczne nowinki mają zadanie usprawnić pracę rolników, a jednocześnie wpłynąć pozytywnie na naszą planetę. Rolnicy chętnie wykorzystują nowe technologie.

Nowoczesność na miarę XXI wieku!

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Na stoisku firmy Steyr, która na targach będzie świętowała jubileusz 75-lecia działalności, w oczy rzuca się nowatorski Konzept, czyli traktor o modułowym hybrydowym napędzie elektrycznym, składającym się z silnika spalinowego, generatora i kilku silników elektrycznych. Blasku nabierają także potężne ciągniki marek Same- Deutz Fahr z modelem Warrior 7250 na czele, New Holland, Massey Ferguson, Landini, czy John Deere.

Każdy kto przyjedzie na kielecką wystawę maszyn, będzie mógł przyznać, że nowoczesność to drugie imię tej edycji! Automatyczny robot Robotti, pielnik ze sterowaniem optycznym Cavalaretti, inteligentne badania gleby – nowe technologie i nowe rozwiązania na stoiskach firm branżowych.

Wystawa Agrotech potrwa do niedzieli (18-20.03).

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl