yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościUkraina zamyka granice!

Ukraina zamyka granice!

Premier Ukrainy Denys Szmyhal wprowadził stan sytuacji nadzwyczajnej w całym kraju. Od piątku 27 marca granice tego kraju zostają zamknięta dla ruchu pasażerskiego.

Zdaniem ukraińskich władz osoby przyjeżdżające zza granicy były w ciągu ostatnich tygodni źródłem zakażenia koronawirusem, co skłoniło ich do podjęcia decyzji o zamknięciu granic dla ruchu pasażerskiego. Polityk stwierdził, że ruch pasażerski przez ukraińskie granice w dalszym ciągu się odbywa (wcześniej zawieszono loty, połączenia kolejowe i autobusowe oraz zakazano wjazdu obcokrajowcom) co zwiększa liczbę zakażeń.

W związku z rosnącą liczbą zakażonych koronawirusem rząd Ukrainy podjął decyzję o przedłużeniu ogólnokrajowej kwarantanny do 24 kwietnia. Premier ogłosił także, że wprowadza stan sytuacji nadzwyczajnej w całym kraju. Nie ogranicza on konstytucyjnych praw obywateli, a jedynie konsoliduje wysiłki na rzecz przezwyciężenia zagrożenia. Szef rządu podkreślał, że przypadki COVID-19 zostały już potwierdzone w 13 regionach i Kijowie.

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl