Ukrył narkotyki w… kopaczce do ziemniaków

Kombajny do zbiory ziemniaków

Kryminalni z grójeckiej komendy zatrzymali 40-latka, który posiadał amfetaminę, mefedron i marihuanę, z których można było przygotować blisko 450 działek dilerskich. Wobec mężczyzny sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące.

Policjanci z wydziału kryminalnego grójeckiej komendy realizując zadania operacyjne potwierdzili informację o 40-latku, który może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania kryminalni znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, mefedron i marihuanę, z których można było przygotować kilkaset porcji dilerskich. Mieszkaniec gminy Grójec miał przy sobie niewielką ilość środków zabronionych. Natomiast w domu w łóżku oraz w kopaczce do ziemniaków znajdującej się w garażu ukrywał łącznie blisko 450 gramów o rynkowej wartości ponad 25 tysięcy złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec 40-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd podzielił argumentację prokuratora i umieścił zatrzymanego w areszcie na najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP w Grójcu (nadkom. Agnieszka Wójcik)

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Jacek Sasin
  2. Polskie młode ziemniaki
  3. Protest rolników w Warszawie

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności