yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościUkrył narkotyki w... kopaczce do ziemniaków

Ukrył narkotyki w… kopaczce do ziemniaków

Kryminalni z grójeckiej komendy zatrzymali 40-latka, który posiadał amfetaminę, mefedron i marihuanę, z których można było przygotować blisko 450 działek dilerskich. Wobec mężczyzny sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące.

Policjanci z wydziału kryminalnego grójeckiej komendy realizując zadania operacyjne potwierdzili informację o 40-latku, który może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania kryminalni znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, mefedron i marihuanę, z których można było przygotować kilkaset porcji dilerskich. Mieszkaniec gminy Grójec miał przy sobie niewielką ilość środków zabronionych. Natomiast w domu w łóżku oraz w kopaczce do ziemniaków znajdującej się w garażu ukrywał łącznie blisko 450 gramów o rynkowej wartości ponad 25 tysięcy złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec 40-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd podzielił argumentację prokuratora i umieścił zatrzymanego w areszcie na najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP w Grójcu (nadkom. Agnieszka Wójcik)

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl