yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościUSA: Pandemia COVID-19 napędza popyt na pakowaną cebulę

USA: Pandemia COVID-19 napędza popyt na pakowaną cebulę

Na rynek cebuli w USA wpływają obecnie aż dwie epidemie – jedna ogólnoświatowa COVID-19, druga lokalna bakterią Salmonella Newport której źródłem jest cebula firmy Thomson International, Inc. z Bakersfield w Kalifornii. Zakażeniu uległo do tej pory ponad 1000 osób. Obydwie mają wpływ zarówno na ilość, jak i sposób sprzedaży cebuli.

Jak czytamy na portalu The Packer amerykańscy spedytorzy cebuli  spodziewają się w tym roku wysłać znacznie więcej swoich produktów w formie pakowanej za sprawą koronawirusa.

„COVID-19 zmienił sposób, w jaki konsumenci robią zakupy spożywcze” – powiedziała Tiffany Cruickshank, kierownik ds. Transportu oraz przedstawiciel ds. Sprzedaży i marketingu w firmie Parma, Snake River Produce Co. LLC z siedzibą w Idaho.

Dodała, że ​​opcje zamówień online i dostawy, zyskały popularność wśród konsumentów, co przyczyniło się do wzrostu zużycia liczby opakowań. Będąc w sklepie, wydaje się, że konsumenci nie chcą dotykać produktów luzem, których mogli wcześniej dotykać inni klienci” – powiedziała Tiffany Cruickshank. Myślę, że wszyscy jesteśmy bardziej świadomi obecności zarazków niż wcześniej i wyeliminowanie punktów styku jest bardzo istotne.

Firma Snake River oferuje opakowania jednostkowe w opcjach 2, 3, 5 i 10 funtów, a Cruickshank przewiduje, że te gotowe opcje zyskują popularność w czasie trwania obecnej pandemii i potencjalnie w przyszłości, „ponieważ może to trwale zmienić zachowania konsumentów.”

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Producenci opakowań notują coraz większe zapotrzebowanie na swoje produkty, powiedział Jeff Watkin, dyrektor marketingu w firmie SevRend Corp, producent opakowań z Collinsville w stanie Illinois. „Zapotrzebowanie na opakowania cebuli o wadze 2 funtów i 3 funtów jest ogromne od czasu rozpoczęcia pandemii” – powiedział Watkin. Bez względu na obecność czy brak pandemii konsumenci cały czas szukają opakowań nadających się do recyklingu, powiedział Watkin.

źródło The Packer

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl