yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościUwaga na osoby podszywające się pod pracowników KRUS

Uwaga na osoby podszywające się pod pracowników KRUS

Osób, które chcą wzbogacić się kosztem innych nie brakuje. Musimy pilnować się na każdym kroku. Czy to zakup opału lub innych surowców, czy jak się okazuje… wizyta urzędnika. Zawsze należy podchodzić do wszelkich podejrzanych sytuacji z odpowiednią dozą przezorności. O czym mowa?

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego poinformowała, że docierają do niej informację o działaniach oszustów, którzy podszywają się pod pracowników KRUS. Instytucja państwowa odpowiedzialna za ubezpieczenie społeczne rolników informuje, że ubezpieczeni świadczeniobiorcy obsługiwani są przede wszystkim w siedzibach oddziałów regionalnych i placówek terenowych Kasy.

W przypadku, w którym urzędnicy rzeczywiście odwiedzają gospodarstwo rolne, zobowiązani są do okazania imiennych identyfikatorów z logotypem KRUS. Takowe jednak, patrząc na coraz to nowsze metody oszustów, można dość łatwo podrobić. KRUS informuje jednak, że wizytację można bardzo łatwo potwierdzić. Wystarczy skontaktować się z właściwą dla danego terytorium jednostką urzędu.

O wszelkich próbach oszustwa prosimy informować policję i najbliższą jednostkę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego: Oddziały Regionalne i Placówki Terenowe.

Źródło: KRUS

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl