W poniedziałek o świcie miejscami chwyci przygruntowy przymrozek. Prognoza pogody dla rolników

Przed nami tylko jednodniowe ochłodzenie. Za kilka dni w wielu miejscach powyżej 20 stopni. Jakich temperatur mogą spodziewać się rolnicy?

Do Polski na kilka godzin napłynęło chłodniejsze powietrze, które w połączeniu z rozpogodzeniami w poniedziałek o świcie w woj. lubelskim, świętokrzyskim oraz na Podkarpaciu, wschodzie i południu Mazowsza w rejonie Radomska i Rawy Mazowieckiej w Łódzkiem oraz na wschodzie, północy i południu Małopolski temperatura spadnie do 1-3 stopni, a przy gruncie do -1/+1 stopnia.

Nad resztą kraju będzie więcej chmur i cieplej – na zachodzie nie mniej niż 6-7 stopni.

Poniedziałek upłynie już w pochmurnej aurze a na zachodzie, południu kraju także deszczowej.

Ocieplenie nadciągnie we wtorek, a dzień później na południu i zachodzie temperatura sięgnie lokalnie nawet 21-23 stopnie Celsjusza. Przy pochmurnej pogodzie nawet nocami nie będzie mniej niż 10-15 stopni.

Niestety, to nie koniec bardzo ciepłej pogody. W sobotę ponownie na południu kraju temperatura zbliży się do 25 stopni. Wysokim temperaturom towarzyszyć mają silniejsze wiatry z zachodu i południa.

Related Posts

  1. Donald Tusk w gospodarstwie rolnym
  2. Polska papryka w kartonach
  3. Przymrozki kapusta
  4. Przymrozki w Polsce
  5. Minister rolnictwa Robert Telus konferencja
  6. AgroEkoton

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności