Webinar „Rolnictwo przyszłości a teledetekcja”, 14 czerwca, g. 14:00.

Instytut Lotnictwa, Dział Teledetekcji zaprasza na webinarium pt. „Rolnictwo przyszłości a teledetekcja”, 14 czerwca, g. 14:00. Czy rolnictwo precyzyjne może być odpowiedzią na wyzwania rolników? Jak zoptymalizować koszty upraw i nie stracić na Zielonym Ładzie? Poznaj korzyści z wdrożeń usług teledetekcyjnych dla precyzyjnego rolnictwa.

Obecnie rolnictwo stoi przed wyzwaniem polegającym na koniecznością wdrażania założeń Europejskiego Zielonego Ładu. Każdy przedsiębiorca rolny szuka sposobów by wdrożenie dobrych dla środowiska praktyk nie odbyło się kosztem dochodowości biznesu. Wyjściem z tej sytuacji mogą być nowoczesne technologie teledetekcyjne dla rolnictwa nad którymi pracujemy w Łukasiewicz – Instytucie Lotnictwa – informują organizatorzy.

W imieniu organizatorów zapraszamy na webinarium, podczas którego przedstawione zostaną technologiczne rozwiązania dla rolnictwa przyszłości:
 
Pokażemy wybrane projekty, nad którymi pracujemy w Łukasiewicz – Instytucie Lotnictwa w Dziale Teledetekcji, które mogą przyczyniać się do większych plonów, mniejszego zużycia nawozów i środków ochrony roślin.
 
👉 Przedstawione zostaną także innowacyjne urządzania i pomiary z wykorzystaniem dronów i danych satelitarnych, które mogą wesprzeć rolników w dostosowaniu się do wymogów Zielonego Ładu wskazując precyzyjnie części upraw, potrzebujących nawożenia, nawodnienia i odchwaszczenia.
 
👉 Firmy produkujące i dystrybuujące urządzanie z zakresu rolnictwa precyzyjnego będą mogły zapoznać się z najnowszymi trendami technologii agrarnych.
 
Innowacyjne technologie określane nazwą rolnictwo precyzyjne, zmieniają cały sektor, a zatem zapraszamy:
🌿 przedsiębiorców i producentów rolnych upraw polowych i szklarniowych,
🌿producentów maszyn rolniczych i elektronicznych urządzeń dla rolników;
🌿 producentów nawozów i środków ochrony roślin,
🌿 firmy otwarte na wdrożenia innowacyjnych technologii rolniczych,
🌿 przedstawicieli państwowych instytucji wspierających rolnictwo.

Link do rejestracji na webinar: https://iawl.edu.pl/przyszlosc-rolnictwa-i-teledetekcja/

ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności