yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościWiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze Agromarsz

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze Agromarsz

Sprzęt rolniczy, kiermasz ogrodniczy i wielkanocny oraz darmowe konsultacje – to wszystko czekało na osoby, które pojawiły się na Wiosennych Targach Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ, organizowanych w niedzielę, 2 kwietnia, w Marszewie przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Targi w Marszewie były pierwszymi w tym roku, organizowanymi przez WODR. Jednocześnie była to impreza wchodząca w cykl wydarzeń towarzyszących Krajowym Dniom Pola Sielinko 2023 oraz wpisujących się w obchody przypadającego w tym roku 100-lecia państwowego doradztwa rolniczego.

Zgodnie z tradycją, w Marszewie otwieramy coroczny kalendarz imprez targowych organizowanych przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Targi w Marszewie to doskonała okazja, aby porozmawiać w gronie fachowców o najnowszych trendach i rozwiązaniach w produkcji rolniczej. Wymiana doświadczeń i wspólne dyskusje na różnorodne tematy bez wątpienia przyczyniają się do rozwoju poszczególnych gospodarstw, a co za tym idzie, także całego polskiego rolnictwa – mówił Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu podczas uroczystości otwarcia targów w Marszewie. 

Targi w Marszewie to nieodłączna impreza w kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Targi w Marszewie – Impreza towarzysząca Krajowym Dniom Pola

Tegoroczne targi w Marszewie były jedną z imprez towarzyszących IV Krajowym Dniom Pola Sielinko 2023, które w tym roku, po raz pierwszy w historii, odbędą się w Wielkopolsce w dniach 3-5 czerwca w Sielinku, koło Opalenicy.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

– Jestem przekonany, że będzie to prawdziwe święto rolnictwa oraz okazja, by zademonstrować całej Polsce, jak prezentuje się nowoczesne, wielkopolskie rolnictwo oparte na wiedzy, pasji oraz wytężonej pracy rolników, wspieranych przez WODR. Już teraz zachęcam Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – mówił Jacek Sommerfeld.

Krajowe Dni Pola to największe tego typu wydarzenie branżowe w Polsce, które jest odwiedzane przez dziesiątki tysięcy osób z całej Polski. Szczegółowe o tej imprezie można znaleźć na stronie internetowej Krajowych Dni Pola (www.dnipola2023.pl)

Informacja prasowa

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl