yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościWłosi odważnie wkraczają do Chin

Włosi odważnie wkraczają do Chin

Widać coraz większe zainteresowanie włoskiego sektora owoców i warzyw największym dalekowschodnim rynkiem. Cała branża we Włoszech skupia w ostatnich miesiącach swoją uwagę na Chinach. Jednym z tego przejawów są targi Mac Fruit Attraction China (MFAC).

Zostały zorganizowane w Szanghaju (22-24 listopada 2017 r.) w trakcie Horti Fresh China. To największe w tym kraju spotkanie B2B w sektorze świeżych owoców i warzyw. Nawiązywane są tu kontakty pomiędzy eksporterami z całego świata oraz chińskimi odbiorcami i dystrybutorami. W MFAC udział wzięło 30 włoskich firm wystawiających się pod wspólnym hasłem „Freshness form Europe” .

W trakcie targów odbyła się konferencja poświęcona działaniom włoskich eksporterów owoców i warzyw na chińskim rynku. Paolo Bruni, prezes CSO Italy podkreślał, że Włochy są europejskim producentem jabłek numer jeden, eksportującym 45 proc. produkcji. Zamierzają dostarczać do Chin gruszki i liczą na sukces jaki odniósł eksport kiwi do tego kraju. Eksport tych owoców wzrósł z poziomu 1 tys. ton w 2010 r. do ponad 10 tys. ton w 2016 r. Jak zapowiedział Renzo Piraccini do Włoch zostanie zaproszonych 50 kupców m.in. na targi Macfrut (9-11 maja 2018 r. w Rimini), co ułatwi zawieranie kolejnych kontaktów handlowych pomiędzy dwoma państwami. 

Mac Fruit Attraction China to nowe targi zorganizowane przez hiszpańską firmę IFEMA (organizatora Fruit Attraction) oraz włoską Cesena Fiera (targi Macfrut) przy współpracy z VNU – organizatorem Horti Fresh China.
 
Źródło: Macfrut

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl