yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościZatrzymano sprawcę podpalenia stodoły

Zatrzymano sprawcę podpalenia stodoły

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie zatrzymali sprawcę podpalenia stodoły i zniszczenia mienia w postaci uszkodzenia wkładek zamków i karoserii dwóch samochodów osobowych. Do opisanych przestępstw doszło w kwietniu i maju br., na terenie miejscowości Nowolesie gm. Strzelin. Zatrzymanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że w nocy z 9 na 10 kwietnia br., dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie otrzymał zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Nowolesie gm. Strzelin. Zadysponowana w analogicznym czasie na miejsce zdarzenia Straż Pożarna po kilku godzinach ugasiła pożar. W toku wykonywanych oględzin śledczy ustalili, że w spalonej stodole znajdowały się elektronarzędzia oraz meble, które miały zostać poddane gruntownej renowacji. Wartość zniszczonego mienia właściciel oszacował na niebagatelną kwotę ponad 80. 000 zł.

W wyniku zdecydowanych działań strzelińscy policjanci wytypowali, a następnie zatrzymali 23 – letniego mężczyznę (mieszkaniec powiatu strzelińskiego). Skrupulatnie przeprowadzone czynności służbowe i dokładnie zebrany materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie kolejnych zarzutów tym razem związanych ze zniszczeniem mienia w postaci uszkodzenia wkładek zamków i karoserii w dwóch samochodach osobowych marek Mercedes oraz Nissan. Opisanych czynów sprawca dopuścił się niespełna miesiąc później w nocy z 2 na 3 maja br., również w miejscowości Nowolesie (wartość uszkodzonego mienia oszacowano na łączną kwotę 2. 500 zł). W myśl art. 288 Kodeksu karnego za uszkodzenie lub zniszczenie cudzej rzeczy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Strzelinie

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl