yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościZłapani na gorącym uczynku. Wieźli ogórki w towarzystwie setek kilogramów narkotyków. To...

Złapani na gorącym uczynku. Wieźli ogórki w towarzystwie setek kilogramów narkotyków. To się nazywa ogórkowy skok!

Ćwierć tony marihuany wartej ponad 10 milionów złotych próbowano przemycić pod warstwą ogórków. Policjanci z Poznania, dzięki pomocy funkcjonariuszy ze Szczecina zatrzymali dwóch poznaniaków w wieku 31 i 34 lata. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Policjanci wytypowali mężczyzn, którzy mogli stać za przewozem narkotyków. Pojechali do podpoznańskiej Mosiny, gdzie na terenie posesji trwał przeładunek towaru z samochodu ciężarowego do busa. Początkowo wydawało się, że w samochodzie znajduje się tylko kilkaset kilogramów świeżych ogórków. Jednak pod warzywami znajdowały się ukryte, sprasowane pakiety marihuany. Funkcjonariusze zespołu realizacyjnego po przejrzeniu całego ładunku ogórków znaleźli kilkaset sprasowanych, foliowych paczek. Wewnątrz znajdowała się wysokiej jakości marihuana o łącznej wadze ponad 250 kg. Policjanci zajmujący się tą sprawą oszacowali, że rynkowa wartość narkotyków w tej postaci wynosi ponad dziesięć milionów złotych – informuje Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

– Prokurator z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, na podstawie materiałów dowodowych, przedstawił mężczyznom zarzuty posiadania narkotyków w dużej ilości i udziału w obrocie tymi środkami. Za tego rodzaju przestępstwo grozi im kara do 12 lat więzienia. Na wniosek Policji i Prokuratury Sąd w Poznaniu aresztował obu podejrzanych – tłumaczy Borowiak.

Źródło: onet.szczecin

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl