Złodzieje sprzętu rolniczego złapani na gorącym uczynku

skradziony sprzet

Coraz częściej słyszymy o kradzieżach w gospodarstwach rolniczych. Niestety, rolnicy już bez tego nie mają łatwego życia. Miło więc słyszeć, że jeden z gospodarzy odzyska swoją własność. Jak wyglądała sytuacja?

Białobrzescy funkcjonariusze Policji dokonali 18 lutego 2022 roku zatrzymania sprawców kradzieży z włamaniem do gospodarstwa rolnego w gminie Stara Błotnica.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży sprzętu rolniczego z terenu posesji znajdującej się w gminie Stara Błotnica. Wartość skradzionego mienia wynosiła około 10 tysięcy złotych. Skradzione mienie zostało odzyskane.

Podczas zatrzymania ustalono, że sprawcy odpowiedzialni są także za wcześniejsze włamania i kradzieże. W związku z popełnionymi czynami mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za popełnione czyny grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Mamy nadzieję, że takie sytuacje nie będą się powtarzać, a jeśli nawet, liczymy na podobne zakończenie.

Źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności