Zmiana na stanowisku prezesa ARiMR

(fot.prezydent.pl/Krzysztof Sitkowski)

Od niedawna mamy nowego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a dzisiaj nastąpiła również zmiana na stanowisku prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Funkcję tę objęła Halina Szymańska, która była dotąd szefową Kancelarii Prezydenta RP. Nowa prezes ARiMR zastąpiła na tym stanowisku Tomasza Nowakowskiego.

Halina Szymańska urodziła się w 1959 r. w Żarach. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe z prawa administracyjnego i samorządowego oraz studia doktoranckie z nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Szczecińskim.

W latach 2006 – 2008 Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Szczecinie. W latach 2016 – 2017 Zastępca Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Od czerwca 2017 r. do 7 października 2020 r. pełniła funkcję Szefa Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Źródło: ARiMR

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności