yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
Bez kategoriiArgo Tractors ma nowego Dyrektora Generalnego w Polsce

Argo Tractors ma nowego Dyrektora Generalnego w Polsce

Argo Tractors, włoska grupa przemysłowa będąca liderem w dziedzinie mechanizacji rolnictwa i producentem ciągników McCormick oraz Landini, wyznaczyła Waldemara Zarembę jako idealnego kandydata do kierowania Argo Polska Sp. z o.o., nowym polskim oddziale Argo Tractors, którego działalność zainaugurowano kilka dni temu.


Waldemar Zaremba (45 l.), posiadający wysokie kompetencje i bogate doświadczenie menedżerskie w świecie motoryzacji i mechanizacji rolnictwa został powołany do kontynuowania procesu umacniania marek włoskiej grupy na rynku lokalnym, rynku, który w ostatnich latach systematycznie rośnie.

Polski rynek – komentuje Simeone Morra, Dyrektor Korporacyjny Argo Tractors – przechodzi głębokie zmiany, charakteryzujące się wzrostem wielkości gospodarstw rolnych oraz znacznym wzrostem zapotrzebowania na technologię, moc i usługi. Jako grupa w ostatnich latach zainwestowaliśmy już w ten rynek, poprzez sieć dealerów, którym od teraz będziemy udzielać jeszcze większego wsparcia dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Waldemara Zaremby i jego współpracowników, którzy jak nigdy dotąd będą starali się odpowiadać na potrzeby lokalnych klientów.

Argo Tractors odpowiada na wymagania polskiego rynku, dzięki pełnej gamie ciągników McCormick i Landini oraz ich specyficznej charakterystyce mocy, przekładni i zastosowań. W szczególności gama ciągników McCormick o dużej mocy do 310 KM przeznaczonych do prac polowych, a także nowe ciągniki specjalistyczne Landini serii 2, REX4 i 4 do sadów, winnic, hodowli zwierząt i prac zielonkowych, stanowią produkty, które pozwolą na wzmocnienie obecności grupy na rynku lokalnym.
Jestem pod ogromnym wrażeniem gamy i jakości ciągników Landini i McCormick – komentuje Waldemar Zaremba, Dyrektor Generalny Argo Polska – ale także procesów produkcyjnych, które pokazują, że Argo Tractors jest nowoczesnym i konkurencyjnym producentem dostarczającym produkty i usługi dedykowane dla europejskiego rynku rolniczego. Przeniesienie tego dziedzictwa i pasji do Polski, zorganizowanie pokazów na polach, aby promować i pozwolić widzom docenić najwyższą jakość ciągników Landini i McCormick, będzie wyzwaniem, które podejmiemy i któremu z entuzjazmem sprostamy“.

Argo Tractors Spa, międzynarodowa firma należąca do grupy Argo Industrial, z siedzibą w Fabbrico (RE) – Włochy, projektuje, produkuje i dystrybuuje ciągnik mareki Landini, McCormick i Valpadana. Centralne miejsce człowieka w misji Argo Tractors ma podwójny cel: uczynić bezpieczniejszą i wygodniejszą pracę rolników i przedsiębiorców oraz tych, którzy każdego dnia – w naszych fabrykach – poświęcają się z pasją ciągłemu doskonaleniu wydajności i osiągów naszych produktów. Ciągła innowacyjność produktów i zdolność do zaspokajania wszystkich potrzeb klientów sprawiły, że Argo Tractors jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie mechanizacji rolnictwa. Jakość Made in Italy jest naszą główną wartością, jednocześnie otwierając naszą wizję na rynek globalny. Skonsolidowany obrót w wysokości 500 milionów euro, 1600 pracowników, 5 fabryk, roczna zdolność produkcyjna 22 000 ciągników, 8 oddziałów handlowych na całym świecie, 130 importerów i 2500 dealerów: te liczby podkreślają nasz stały wzrost i siłę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Waldemar Zaremba
Dyrektor Generalny
Argo Polska Sp z o.o.
e-mail: Waldemar.Zaremba@argopolska.com
Mob: +48 730 575 236

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl