Argo Tractors ma nowego Dyrektora Generalnego w Polsce

Argo Tractors Simeone Morra i Waldemar Zaremba

Argo Tractors, włoska grupa przemysłowa będąca liderem w dziedzinie mechanizacji rolnictwa i producentem ciągników McCormick oraz Landini, wyznaczyła Waldemara Zarembę jako idealnego kandydata do kierowania Argo Polska Sp. z o.o., nowym polskim oddziale Argo Tractors, którego działalność zainaugurowano kilka dni temu.


Waldemar Zaremba (45 l.), posiadający wysokie kompetencje i bogate doświadczenie menedżerskie w świecie motoryzacji i mechanizacji rolnictwa został powołany do kontynuowania procesu umacniania marek włoskiej grupy na rynku lokalnym, rynku, który w ostatnich latach systematycznie rośnie.

Polski rynek – komentuje Simeone Morra, Dyrektor Korporacyjny Argo Tractors – przechodzi głębokie zmiany, charakteryzujące się wzrostem wielkości gospodarstw rolnych oraz znacznym wzrostem zapotrzebowania na technologię, moc i usługi. Jako grupa w ostatnich latach zainwestowaliśmy już w ten rynek, poprzez sieć dealerów, którym od teraz będziemy udzielać jeszcze większego wsparcia dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Waldemara Zaremby i jego współpracowników, którzy jak nigdy dotąd będą starali się odpowiadać na potrzeby lokalnych klientów.

Argo Tractors odpowiada na wymagania polskiego rynku, dzięki pełnej gamie ciągników McCormick i Landini oraz ich specyficznej charakterystyce mocy, przekładni i zastosowań. W szczególności gama ciągników McCormick o dużej mocy do 310 KM przeznaczonych do prac polowych, a także nowe ciągniki specjalistyczne Landini serii 2, REX4 i 4 do sadów, winnic, hodowli zwierząt i prac zielonkowych, stanowią produkty, które pozwolą na wzmocnienie obecności grupy na rynku lokalnym.
Jestem pod ogromnym wrażeniem gamy i jakości ciągników Landini i McCormick – komentuje Waldemar Zaremba, Dyrektor Generalny Argo Polska – ale także procesów produkcyjnych, które pokazują, że Argo Tractors jest nowoczesnym i konkurencyjnym producentem dostarczającym produkty i usługi dedykowane dla europejskiego rynku rolniczego. Przeniesienie tego dziedzictwa i pasji do Polski, zorganizowanie pokazów na polach, aby promować i pozwolić widzom docenić najwyższą jakość ciągników Landini i McCormick, będzie wyzwaniem, które podejmiemy i któremu z entuzjazmem sprostamy“.

Argo Tractors Spa, międzynarodowa firma należąca do grupy Argo Industrial, z siedzibą w Fabbrico (RE) – Włochy, projektuje, produkuje i dystrybuuje ciągnik mareki Landini, McCormick i Valpadana. Centralne miejsce człowieka w misji Argo Tractors ma podwójny cel: uczynić bezpieczniejszą i wygodniejszą pracę rolników i przedsiębiorców oraz tych, którzy każdego dnia – w naszych fabrykach – poświęcają się z pasją ciągłemu doskonaleniu wydajności i osiągów naszych produktów. Ciągła innowacyjność produktów i zdolność do zaspokajania wszystkich potrzeb klientów sprawiły, że Argo Tractors jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie mechanizacji rolnictwa. Jakość Made in Italy jest naszą główną wartością, jednocześnie otwierając naszą wizję na rynek globalny. Skonsolidowany obrót w wysokości 500 milionów euro, 1600 pracowników, 5 fabryk, roczna zdolność produkcyjna 22 000 ciągników, 8 oddziałów handlowych na całym świecie, 130 importerów i 2500 dealerów: te liczby podkreślają nasz stały wzrost i siłę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Waldemar Zaremba
Dyrektor Generalny
Argo Polska Sp z o.o.
e-mail: Waldemar.Zaremba@argopolska.com
Mob: +48 730 575 236

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności