yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościDopłaty 2021 - wnioski tylko przez internet

Dopłaty 2021 – wnioski tylko przez internet

Od 15 marca można składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021. W tym roku jest to możliwe tylko przez internet.

Rolników czeka zmiana w składaniu wniosków o przyznanie dopłat z PROW za 2021. W tym roku jest to możliwe tylko w formie elektronicznej za pomocą aplikacji eWniosekPlus.

W przypadku, gdy rolnik nie ma możliwości wysłania takiego wniosku przez internet, wówczas należy zgłosić się do pracowników ARiMR, którzy udzielą wszelkiej pomocy.

Ze względu na obostrzenia, należy przed wizytą w urzędzie umówić się telefonicznie na spotkanie. W tym roku rolnicy wnioski o dopłaty mogą składać do 17 maja (ze względu na to, że 15 maja przypada w sobotę). Możliwe jest również złożenie wniosku po tym terminie, nie później jednak niż do 11 czerwca 2021 r., jednak spowoduje to sankcje w postaci obniżenia kwoty płatności o 1 proc. za każdy dzień roboczy zwłoki.

Zgłoszenia zmian we wnioskach można składać do 31 maja 2021 r. Złożenie zmiany po tym terminie powoduje pomniejszenie płatności do powierzchni objętej tą zmianą o 1 proc. za każdy dzień roboczy opóźnienia.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

ARiMR

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl