yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościWypadek pod Grójcem z udziałem nieoświetlonego ciągnika rolniczego

Wypadek pod Grójcem z udziałem nieoświetlonego ciągnika rolniczego

W ostatniej chwili kierowca samochodu osobowego zauważył jadący przed nim ciągnik rolniczy wraz z przyczepą. Do kolizji doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości w Trzylatkowie Dużym pod Grójcem. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Apelujemy do mieszkańców, żeby dbali o swój sprzęt rolniczy. To do nich należy odpowiedzialność, aby ich pojazd był widoczny na drodze. Po zmroku nieoświetlony pojazd stanowi duże niebezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu drogowego – mówi rzecznik grójeckiej policji. 

Niestety do takich wydarzeń dochodzi bardzo często. Zwykle kierowca ciągnika ma do przejechania kilka metrów drogą publiczną z pola do posesji. Nieoświetlony pojazd o zmroku stanowi ogromne zagrożenie w ruchu drogowym. Pamiętajmy o tym.

Jak informuje Agnieszka Wójcik, rzecznik grójeckiej policji: –Do kolizji doszło po zmroku, a ciągnik rolniczy był nieoświetlony. Ponadto okazało się, że pojazd nie był ubezpieczony oraz nie został zarejestrowany, a więc nie mógł poruszać się po drogach. To właśnie kierowca ciągnika został uznany winny kolizji i policjanci ukarali go mandatem karnym. Ponadto za brak dokumentów grożą mu dodatkowe kary finansowe. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Źródło: echodnia.eu

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl