Innowacyjna dezynfekcja parowa

SIMON intensyfikuje działania marketingowe dotyczące nowej gamy parowych maszyn do dezynfekcji gleby. Producent SIMON podkreśla liczne zalety swoich produktów Steam’R :

  • Wysoka wydajność : seria Steam’R jest wyposażona w kotły najnowszej generacji, łączące parametry cieplne z wysoką wydajnością, dzięki zastosowaniu przegrzanej pary, która faktycznie optymalizuje transport pary do płyt parowych bez powodowania nadmiernego zużycia paliwa.
  • Optymalizacja : innowacyjna konstrukcja płyt parowych zapewnia optymalny rozkład pary na całej powierzchni i głębokości leczonego obszaru.
  • Szybkość : Steam’R jest ponad pięć razy szybszy niż jego konkurenci (włączając ruch między cyklami). Dzięki temu wydajność pracy jest większa od 20% do 25%. Zużycie na hektar zmniejsza się zatem w równym stopniu.
  • Komunikacja : Steam’R zapewnia aktualizacje sytuacji w czasie rzeczywistym.
  • Inteligencja : Steam’R zatrzymuje się automatycznie po zakończeniu lub gdy wykryje problem.
  • Praktyczny i łatwy w użyciu : łatwa konserwacja oraz praktyczna i automatyczna aplikacja dzięki wspomaganym płytom parowym, które składają się podczas transportu lub manewrowania na otwartej przestrzeni.
  • Łatwy w manewrowaniu : pożegnaj się z niekończącymi sie manewrami na końcu pola – Steam’R ma najmniejszy możliwy promień skrętu i można nim manewrować jedną ręką.
  • Gwarancja : nie potrzeba przedłużania okresu gwarancji, Steam’R jest objęty 2 – letnią gwarancją.  

W ofercie firmy SIMON dostępne są cztery modele : jeden 3.600 i jeden 3.1000 trójskrzydłowy model Steam’R, jeden czteroskrzydłowy model Steam’R 4.800 i jeden pięcioskrzydłowy model Steam’R 5.1000

Szczegóły pracy : 1 hektar w 38 godzin, zużycie paliwa 2 580 litrów/hektar, zużycie wody 4 000 litrów/hektar (w zależności od warunków)

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności