Amino Ultra – nowa gama nawozów od firmy INTERMAG

Od lewej: Anna Konieczny - Dział Handlu Zagranicznego Intermag; Radosław Wilk - Kierownik ds. Rozwoju Biznesu Intermag; Piotr Lubaszka - Dyrektor handlowy Intermag; Wojciech Kępka - Specjalista ds. badań biologicznych Intermag oraz Piotr Mańdok - Dyrektor marketingu Intermag

Podczas spotkania, które odbyło się 26.09. br w Warszawie firma Intermag przedstawiła nową grupę nawozów dolistnych – Amino Ultra. Są to nawozy mikroelementowe na bazie glicyny –  naturalnego roślinnego transportera składników odżywczych. Glicyna jest aminokwasem najbardziej mobilnym oraz najszybciej wchłanianym przez rośliny.

Piotr Lubaszka - dyrektor handlowy Intermag
Piotr Lubaszka – dyrektor handlowy Intermag

Głównymi zaletami nawozów Amino Ultra: łatwe i szybkie przyswajanie mikroelementów przez rośliny nawet w trudnych warunkach (upały, susza), niska dawka na hektar, wysoka rozpuszczalność i mieszalność z agrochemikaliami.

Amino Ultra to obecnie 4 produkty:

Amino Ultra Mn-22 (dawka w uprawach sadowniczych 0,2-0,6 kg/ha przy 200-500 l/ha); Amino Ultra Zn-24 (dawka w uprawach sadowniczych 0,3-0,55 kg/ha przy 200-500 l/ha); Amino Ultra Fe-20 (dawka dla drzew owocowych 0,3-0,7 kg/ha przy 200-500 l/ha);    Amino Ultra Cu-24 (dawka w uprawach sadowniczych 0,1-0,6 kg/ha przy 200-500 l/ha).

Anna Konieczny – Dział Handlu Zagranicznego Intermag

Gama tych nawozów  jest już dostępna w Brazylii, Meksyku, Urugwaju i Ekwadorze. Na polskim rynku nawozy Amino Ultra pojawią się już w listopadzie br.

za: sad24.pl

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności