yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
Informacje z firmCorteva Agriscience rozpoczęła współpracę z Dadelos Agrosolutions w zakresie produkcji biostymulatorów

Corteva Agriscience rozpoczęła współpracę z Dadelos Agrosolutions w zakresie produkcji biostymulatorów

Corteva Agriscience i Dadelos Agrosolutions, spółka należąca do grupy Ajinomoto, ogłosiły podpisanie umowy w zakresie opracowywania, badania i sprzedaży biostymulatorów dla rolników na całym świecie.

Dadelos Agrosolutions jest uznaną firmą  łączącą bogatą wiedzę na temat stymulatorów rozwoju roślin i ich sposobów działania. Biostymulatorytej firmy wywierają pozytywny wpływ na procesy metaboliczne roślin, umożliwiając im szybszy wzrost i budując ich odporność na warunki stresowe. W ten sposób zwiększają plon i podnoszą jego jakość.

Dzięki zawartej umowie będziemy oferować rolnikom środki biologiczne do ochrony upraw, w tym kompletną linię biostymulatorów – zapewniających przewidywalne rezultaty zastosowania  w oparciu o wykazane w badaniach efekty” – powiedział Rajan Gajaria, wiceprezes Corteva Agriscience. – „Umowa z Dadelos Agrosolutions to kolejny krok Corteva pozwalający nam budować portfolio środków biologicznych dzięki współpracy z wiodącymi ekspertami w swoich dziedzinach.

„Technologie i rozwiązania dla upraw rolniczych, które tworzyliśmy przez ostatnie 24 lata, mają pomóc producentem rolnym i branży przetwórczej wytwarzać więcej żywności lepszej jakości, przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko. Działania te są zgodne z misją i filozofią Ajinomoto, polegających na konsekwentnym angażowaniu się w inicjatywy, których celem jest rozwiązywanie problemów społecznych poprzez działania biznesowe,”- powiedział Norbert Pons, dyrektor generalny Dadelos Agrosolutions.

„Umowa zawarta z Corteva Agriscience potwierdza zainteresowanie naszych współpracowników i klientów naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami opracowanymi na bazie naukowych badań i doświadczeń, naszą zdolnością do ich udoskonalania, i naszych ciągłych wysiłków w oferowaniu wartości dodanej dla naszych klientów na całym świecie,” – dodał.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Nowa globalna oferta środków biologicznych Corteva będzie obejmować biostymulatory, produkty do ochrony biologicznej i preparaty feromonowe, o udowodnionej i wymiernej skuteczności, które współdziałają z konwencjonalnymi rozwiązaniami do ochrony upraw. Pomoże to rolnikom sprostać zmieniającym się oczekiwaniom rynku i zachować wydajność produkcji rolnej przy równoczesnej dbałości o ochronę środowiska. Ponadto, działania są zgodne z celami zrównoważonego rozwoju Corteva Agriscience z planowaną realizacją do 2030 roku.

Informacje o Corteva Agriscience

Corteva Agriscience to wiodąca, globalna firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla rolnictwa i ogrodnictwa. Spółka powstała w oparciu o bogate dziedzictwo firm: Dow AgroSciences, DuPont Crop Protection i Pioneer Hi-Bred. Corteva Agriscience ma w swojej ofercie nasiona, środki ochrony roślin oraz usługi cyfrowe dla rolnictwa. Corteva Agriscience™ jest liderem w zakresie innowacji – w ostatnich latach firma wprowadziła na rynek kilka nowatorskich substancji czynnych, takich jak Arylex™ active, Isoclast™ active, Zorvec™, Lumiposa™. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.corteva.pl.

Informacje o Dadelos Agrosolutions S.L

Należąca do grupy Ajinomoto, Dadelos Agrosolutions, to firma zajmująca się badaniami, produkcją i sprzedażą szerokiej gamy rozwiązań biologicznych dla branży rolniczej. Siedziba firmy znajduje się w Walencji (Hiszpania). Spółka od 24 lat dostarcza biostymulatory oraz ekologiczne nawozy i inne biologiczne środki do produkcji rolnej.

Grupa Ajinomoto wykorzystując siłę aminokwasów, specjalizuje się w rozwiązaniach, które realizując misję „Jedz dobrze, żyj dobrze.”, mają pomóc w rozwiązywaniu problemów żywieniowych i zdrowotnych związanych z nawykami żywieniowymi i starzeniem się społeczeństw oraz przyczynić się do lepszego samopoczucia ludzi na całym świecie. Grupa Ajinomoto ma biura w 35 krajach i regionach oraz sprzedaje produkty w ponad 130 krajach i regionach świata. W roku fiskalnym 2019 sprzedaż wyniosła 1,1000 biliona jenów (10,1 miliarda dolarów).

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl