yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
Informacje z firmDe Ruiter bardzo DZIĘKUJE

De Ruiter bardzo DZIĘKUJE

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dzisiaj nasiona, jutro żywność. To odpowiedzialność, jaką De Ruiter, producent nasion bierze na siebie. Tę odpowiedzialność dzielimy ze wszystkimi profesjonalistami w branży, szczególnie producentami rozsad i warzyw.

Nieustająco udoskonalamy nowe odmiany

Dla De Ruiter tworzenie nowych odmian warzyw to podstawa. Rynek, w tym konsumenci, potrzebują ogórków i pomidorów, odpowiadającym wymaganiom w zakresie smaku, przydatności do spożycia i oczywiście odporności na obecne zagrożenia mogące wpływać na plon. Poprzez ciągłe ulepszanie odmian, De Ruiter przyczynia się do zaopatrzenia świata w żywność – teraz i w przyszłości.

Partnerzy

Huib Koerts (De Ruiter Commercial Lead): „Producenci są dla nas ważnymi partnerami, szczególnie jeśli chodzi o testy nowych odmian. Wspólnie korzystamy z nowych, cyfrowych i bezpiecznych sposobów komunikacji, dzięki czemu możemy dzielić się naszymi osiągnięciami i nieustająco ulepszać odmiany. W pełni doceniamy wysiłki producentów warzyw i dziękujemy im za ich wkład w zdrową i produktywną przyszłość.”

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

„Kreatywność branży warzywnej w nawiązywaniu kontaktów ze wszystkimi partnerami w łańcuchu jest niezrównana. W De Ruiter mamy głęboki szacunek dla wszechstronności producentów warzyw, rozsad, doradców i innych specjalistów w zakresie wzajemnych interakcji tak z nami, jak i wszystkimi sektorami branży. ”

Huib kontynuuje: „De Ruiter serdecznie DZIĘKUJE wszystkim ciężko pracującym profesjonalistom od warzyw, którzy pozostają silni w tych trudnych czasach. W tym video pracownicy De Ruiter z regionu EMEA mówią: dziękuję, kontynuujcie wspaniałą pracę, bądźcie bezpieczni i zdrowi!”

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl