De Ruiter bardzo DZIĘKUJE

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

De Ruiter

Dzisiaj nasiona, jutro żywność. To odpowiedzialność, jaką De Ruiter, producent nasion bierze na siebie. Tę odpowiedzialność dzielimy ze wszystkimi profesjonalistami w branży, szczególnie producentami rozsad i warzyw.

Nieustająco udoskonalamy nowe odmiany

Dla De Ruiter tworzenie nowych odmian warzyw to podstawa. Rynek, w tym konsumenci, potrzebują ogórków i pomidorów, odpowiadającym wymaganiom w zakresie smaku, przydatności do spożycia i oczywiście odporności na obecne zagrożenia mogące wpływać na plon. Poprzez ciągłe ulepszanie odmian, De Ruiter przyczynia się do zaopatrzenia świata w żywność – teraz i w przyszłości.

Partnerzy

Huib Koerts (De Ruiter Commercial Lead): „Producenci są dla nas ważnymi partnerami, szczególnie jeśli chodzi o testy nowych odmian. Wspólnie korzystamy z nowych, cyfrowych i bezpiecznych sposobów komunikacji, dzięki czemu możemy dzielić się naszymi osiągnięciami i nieustająco ulepszać odmiany. W pełni doceniamy wysiłki producentów warzyw i dziękujemy im za ich wkład w zdrową i produktywną przyszłość.”

„Kreatywność branży warzywnej w nawiązywaniu kontaktów ze wszystkimi partnerami w łańcuchu jest niezrównana. W De Ruiter mamy głęboki szacunek dla wszechstronności producentów warzyw, rozsad, doradców i innych specjalistów w zakresie wzajemnych interakcji tak z nami, jak i wszystkimi sektorami branży. ”

Huib kontynuuje: „De Ruiter serdecznie DZIĘKUJE wszystkim ciężko pracującym profesjonalistom od warzyw, którzy pozostają silni w tych trudnych czasach. W tym video pracownicy De Ruiter z regionu EMEA mówią: dziękuję, kontynuujcie wspaniałą pracę, bądźcie bezpieczni i zdrowi!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności