yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmDeutz-Fahr Agrotron 6215TTV WARRIOR

Deutz-Fahr Agrotron 6215TTV WARRIOR

Marka Deutz-Fahr prezentuje wersję limitowaną modelu Agrotron 6215TTV Warrior. Zostały one wyposażone w silniki spełniające wymogi normy emisji spalin Tier 5 / Euro 5. Deutz-Fahr Agrotron 6215TTV Warrior to maszyny niezwykle nowoczesne, oferujące rozwiązania gwarantujące uzyskanie najlepszych parametrów użytkowych, najwyższej wydajności i jakości wykonywanych prac polowych. Jednocześnie, nowa Seria 6TTV zapewnia doskonałe własności trakcyjne w przejazdach transportowych po drogach publicznych. Nowa Seria 6TTV to maksymalny komfort użytkowania i zredukowane koszty eksploatacji.

Skrzynia biegów ZF
Model Agrotron 6215TTV Warrior wyposażono w skrzynię biegów ZF S-Matic w wersji standardowej lub HD – Heavy Duty, która doskonale sprawdza się w pracach polowych. Skrzynia posiada cztery przekładnie planetarne i pakiet hydrostatyczny. Tylko do 40% mocy przenoszona jest na koła poprzez hydrostat. ZF S-Matic oferuje wysoką sprawność, zwłaszcza w prędkościach prac polowych. Układ napędowy oferuje możliwość pracy w trybach: manualnym, automatycznym i WOM. Tryby wybierane są przy użyciu przycisku na podłokietniku w kabinie ciągnika.

Oś przednia z układem amortyzacji
Agrotron 6215TTV Warrior wyposażono w oś przednią o całkowicie nowej konstrukcji, produkowaną przez Dana. Amortyzacja osi działa adaptacyjnie do prędkości jazdy, siły hamowania i warunków terenowych i zmienia sposób działania i twardość zawieszenia. Dodatkowo ciągnik posiada system Anti-Dive zapobiegający nurkowaniu przodu w trakcie hamowania. Układ posiada możliwość rozłączenia amortyzacji. Po uruchomieniu napędu na cztery koła układ amortyzacji nadal działa w pełnym zakresie iż pełną skutecznością.

Układ hydrauliczny
Nowy Agrotron 6215TTV Warrior to jeszcze lepsze parametry hydrauliki. Ciągnik oferuje pompę Load-Sensing z wydajnością 160 l/min. W przypadku sterowania elektro-hydraulicznego, wszystkie obwody hydrauliki sterowane są w sposób proporcjonalny, operator może też dowolnie ustawiać przepływ i czas podawania oleju na wszystkich obwodach. Do sterowania służą przełączniki na joysticku głównym, na joysticku hydrauliki i przełączniki na podłokietniku.

Podnośniki
Nowy Agrotron 6215TTV Warrior oferuje podnośnik tylny elektroniczny o udźwigu 10000kg. Podnośnik tylny sterowany jest pokrętłami i przyciskami. Podnośnik przedni ma udźwig wynosi 5200kg. Ponadto nowy Agrotron 6215TTV Warrior oferuje elektroniczny podnośnik przedni z kontrolą pozycji ramion. Przyciski sterowania podnośnikami umieszczono także z przodu ciągnika, na korpusie podnośnika oraz na tylnych błotnikach. Mały joystick hydrauliki może być wykorzystany do sterowania ładowaczem czołowym.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Kabina MaxiVision II
Modele Serii 6TTV zostały wyposażone w kabinę MaxiVision II. Kabina wyznacza standardy w zakresie komfortu i ergonomii użytkowania. Logicznie rozmieszczone przyrządy sterownicze są łatwe w identyfikacji. Nowy panel zegarów z wyświetlaczem InfoCenterPro dostarcza informacje na temat parametrów ciągnika. Kabina na sześciu słupkach oferuje doskonałą widoczność w każdym kierunku dzięki ogromnej powierzchni szyb. Operator ma do dyspozycji komfortowy fotel amortyzowany pneumatycznie. W kabinie zamontowano także duży, miękki fotel dla pasażera. Pod nim znajduje się duży, chłodzony schowek na napoje. Wyposażenie opcjonalne ciągnika stanowi iMonitor drugiej generacji z 12 calowym ekranem dotykowym. iMonitor jest centrum sterowania wszystkimi funkcjami ciągnika, dodatkowo obsługuje maszyny poprzez standard ISOBUS, służy także do obsługi systemów rolnictwa precyzyjnego Agrosky. Kabina MaxiVision dostępna jest obecnie z trzema wersjami dachu – z zieloną nieprzezroczystą pokrywą, z szyberdachem szklanym lub z plastikowym wzmocnionym oknem dachowym i strukturą FOPS.

Wersja limitowana WARRIOR to specjalny pakiet wyposażenia. Poniżej przedstawiamy pakiet wyposażenia standardowego oraz dostępne opcje. 

Dostępne są dwie wersje kolorystyczne  modelu Agrotron 6215 TTV WARRIOR:
– Standardowy kolor Deutz-Fahr zielony
– Specjalny kolor wersji Warrior czarny

Pakiet standardowego wyposażenia WARRIOR obejmuje:
– Chromowana osłona rury wydechowej
– Xenonowa lampa ostrzegawcza (kogut)
– Fotel – Max Comfort Evolution Active DDS XXL
– Radioodbiornik z USB
– Specjalna mata podłogowa

Opcjonalnie, model WARRIOR może być wyposażony w specjalny pakiet oświetlenia LED Plus z lampami LED pod dachem kabiny z przodu i z tyłu, na słupkach i w masce silnika.

Chromowana osłona rury wydechowej
Doskonały design, wyjątkowa stylistyka. Chromowana rura wydechowa doskonale współgra z wyjątkowym lakierem limitowanej edycji WARRIOR.

Xenonowa lampa ostrzegawcza
Najwyższe bezpieczeństwo użytkowania ciągnika w każdych warunkach.

Max Comfort Evolution Active DDS XXL
Komfortowy fotel operatora, amortyzowany pneumatycznie, automatyczna regulacja wysokości do wagi operatora, regulowane oparcie i siedzisko, szerokie siedzisko, nowy podłokietnik modelu TTV. Poszycie fotela to połączenie skóry ekologicznej z materiałem. Fotel posiada system DDS – dynamicznej amortyzacji drgań.

Radio z USB
Radioodbiornik montowany fabrycznie z wyjściem USB. Radio posiada gniazdo USB, dzięki temu operator może odtwarzać pliki muzyczne z zewnętrznych nośników pamięci.

Źródło: Materiały prasowe

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl