• belem agrosimex marchew ziemniaki
  • rosafert agrosimex gleba

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

Bayer Velum Prime - baner

rizocore zaprawianie bleba biocont
Informacje z firmDiament Forbesa 2017

Diament Forbesa 2017

Z przyjemnością informujemy, że firma INTERMAG po raz kolejny została wyróżniona zaszczytnym tytułem „Diamentu Forbesa 2017”. Nasza spółka znalazła się w prestiżowej grupie firm, które w trzech ostatnich latach dynamicznie zwiększyły swoją wartość.

INTERMAG, czołowy polski producent specjalistycznych nawozów oraz biostymulatorów dla rolnictwa i ogrodnictwa, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju firmy, czego dowodem są wysokie notowania w rankingach prowadzonych przez niezależne ośrodki badawcze.

Zrównoważony rozwój został doceniony przez ekspertów zajmujących się oceną kondycji przedsiębiorstw, czego efektem jest przyznanie firmie INTERMAG prestiżowej nagrody „Diamenty Forbesa”. W dziesiątej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. INTERMAG zaklasyfikowany został do grupy firm średnich, których przychód ze sprzedaży wynosił od 50 do 250 mln złotych. W 2017 r. „Diamenty Forbesa” otrzymało ponad 2,4 tysiąca przedsiębiorstw.

W czwartek 18 maja w krakowskim Hotelu Starym odbyła się gala, podczas której zostały wręczone Diamenty Forbesa. W tym roku na liście laureatów z woj. małopolskiego znajdziemy 173 firmy.

Firma INTERMAG, uzyskała w rankingu 21 miejsce na liście regionalnej i 275 miejsce na liście ogólnopolskiej. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu firmy INTERMAG Hubert Kardasz (na zdjęciu po lewej stronie).

Prenumerata Warzywa 2024 - baner


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

warzywa siarkopol nawożenie nasiona
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl