yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmGautier Semences - katalog odmian warzyw

Gautier Semences – katalog odmian warzyw

Jaka jest Twoja ulubiona odmiana firmy Gautier? Zalecenia i sugestie zawarte w niniejszej publikacji mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji uzyskania rezultatów produkcyjnych.

Wszystkie odmiany przedstawione w niniejszej publikacji były fotografowane w sprzyjających i kontrolowanych warunkach, a ich zachowanie w praktyce może być uzależnione od indywidualnych warunków uprawy i klimatu w danym gospodarstwie.

We wszystkich stacjach hodowlanych nasz zespół specjalistów zwraca nieustannie uwagę na to, aby efektywnie łączyć potrzeby producentów z oczekiwaniami odbiorców. Wyniki naszych prac kierujemy w trzech głównych kierunkach. Pierwszym celem jest tworzenie wysoko wydajnych odmian o poprawionej wczesności oraz odporności na wirusy i choroby.

Dodatkowo w centrum naszej pracy znajdują się potrzeby handlowców tak, aby wprowadzić możliwie wysokie wyrównanie, twardość, trwałość, wybarwienie ….

Nie zapominamy także o satysfakcji klientów, która jest najwyższym celem naszej misji. Dlatego pracujemy wciąż, by wprowadzić więcej smaku i zróżnicowania tak, aby każdy mógł poczuć i zasmakować efektywnych i nowatorskich odmian warzyw.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Głównym celem prac hodowlanych w Firmie Gautier jest smak hodowanych odmian. Dlatego oferujemy szeroką gamę smacznych odmian ponieważ tylko produkty o najwyższej smakowitości będą zawsze najlepszym wyborem dla konsumenta.

Katalog firmy Gautier Semences jest dostępny do pobrania:

Open Book

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl