yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościGrupa APH przejmuje firmę Agri 2.0

Grupa APH przejmuje firmę Agri 2.0

Grupa APH, dystrybutor sprzętu rolniczego, z dniem 1 stycznia 2022 roku nabyła Agri 2.0 CIS BV wraz z przejęciem jej działalności w Rosji i na Ukrainie.

Agri 2.0 jest wiodącym dystrybutorem m.in. sprzętu do rolnictwa precyzyjnego i sprzętu do sadzenia do uprawy pasowej i bezorkowej. Przejęcie wpisuje się w strategię rozwoju Grupy APH, której celem jest dalsze umacnianie i poszerzanie swojej wiodącej pozycji rynkowej, a także wejście w nowe segmenty rynku AGRO i poszerzenie oferty o różne rodzaje upraw.

Zadowolenie z przejęcia

Zarówno Wytse Oosterbaan, dyrektor generalny APH Group, jak i Christian de Vries, założyciel i dyrektor generalny Agri 2.0, są niezwykle zadowoleni z przejęcia. Oosterbaan: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że doszliśmy do porozumienia z Christianem de Vries i że mogliśmy zrealizować to przejęcie razem z naszym inwestorem 365 Capital. Agri 2.0 z Christianem i jego entuzjastycznym zespołem to wspaniały dodatek do naszej firmy. Będziemy dalej umacniać swoją pozycję w obszarach, w których działamy, a nasze marki i produkty doskonale się uzupełniają”.

Dzięki przejęciu Agri 2.0 będzie w stanie kontynuować silny wzrost”, dodaje De Vries. „Grupa APH to ambitna i profesjonalna organizacja z jasną strategią, która widzi te same możliwości dalszego rozwoju. Zarówno w Rosji i na Ukrainie jak i w innych przedstawicielstwach Grupy APH. Nie możemy się doczekać bycia częścią Grupy APH i podjęcia kolejnego kroku razem”, podsumowuje entuzjastyczny De Vries, który pozostanie dyrektorem generalnym Agri 2.0, a także dołączy do zespołu zarządzającego Grupy APH.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Rozszerzenie terenu działania i oferty produktowej
Dzięki przejęciu Grupa APH podkreśla swoje ambicje rozwojowe poprzez dalsze poszerzanie
oferty produktowej i terenu działania. Pięć lokalizacji Agri 2.0 w Rosji (Lipieck, Oryol i
Krasnodar) oraz na Ukrainie (Czerkasy i Chmielnicki) zostanie włączonych do organizacji APH Group. 45 pracowników w pięciu lokalizacjach pozostanie i będzie kontynuować pracę w obecnych miejscach pod nazwą Agri 2.0. Po tym przejęciu Grupa APH będzie posiadać 18
regionalnych punktów sprzedaży i serwisu w 10 krajach.

Agri 2.0 zajmuje wiodącą pozycję pod względem dostaw sprzętu rolnictwa precyzyjnego na terytorium Rosji i na Ukrainie, gdzie jest przedstawicielem m.in. produktów firm Raven i
Precision Planting. Ponadto Agri 2.0 rozszerzyła w ostatnich latach swoje portfolio produktów o siewniki do uprawy pasowej i bezorkowej, zostając przedstawicielem firm Harvest International i Horizon.
Grupa APH, która koncentruje się na urządzeniach i instalacjach do uprawy ziemniaków i
warzyw, zaproponuje szerszą ofertę dla swoich klientów również w dotychczasowych
lokalizacjach pod marką Agri 2.0.

Grupa APH i Agri 2.0 już wcześniej ściśle ze sobą współpracowały na terytorium Rosji, zwłaszcza w okolicach Lipiecka i Krasnodaru, gdzie obydwie firmy mają lokalne przedstawicielstwa. Wprowadzenie do oferty APH Group produktów z portfolio Agri 2.0 pozwala poszerzyć ofertę o ciekawe i innowacyjne rozwiązania dla klientów zajmujących się uprawą zbóż i kukurydzy. W rezultacie połączenie firm poskutkuje dalszym wzrostem ich aktywności na obecnie obsługiwanym przez nie terytorium z możliwością dalszego poszerzenia oferty produktowej.

Informacje prasowe

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl