Hazera – Katalog odmian warzyw 2018-2019

Szanowni Klienci,
To już 20 lat Hazera jest z Wami na polskim rynku. W tym roku wszyscy razem będziemy świętować 20-lecie firmy w czasie naszych spotkań i szkoleń. Z przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce jubileuszowe wydanie katalogu. A w nim sporo nowości, a także sprawdzone już odmiany, zadomowione na polskim rynku.Pracujemy nad rozbudową oferty produktów sztandarowych takich jak marchwie, cebule, rzodkiewki, pomidory, kapusty i bakłażan. W tych gatunkach pojawiają się nowości np.: pomidory Cabosse F1, HA 3626 F1 czy V532 F1 – jeszcze bez nazwy, ale już w procesie rejestracji, kapusta biała Magnus Cresco F1 czy bakłażan Nigral F1.

Produkty szklarniowe niezmiennie pozostają w centrum naszego zainteresowania. Po tak trudnym sezonie jak 2017/2018, ze względu na ekstremalny przebieg pogody, z niekłamaną dumą obserwowaliśmy jak doskonale poradziły sobie nasze szklarniowe, malinowe siostry – Rapanui F1 i Framboo F1, będące gwarancją najwyższej jakości plonu w lipcu i w sierpniu.

W rozdziale „Osłony”, wydzielonym dla produktów szklarniowych i tunelowych, znajdą Państwo pełną gamę pomidorów malinowych i czerwonych, a także – dedykowaną dla nich – podkładkę Superpro. Nie zabraknie króla ogórków – Nikifora oraz pomidorów z serii innych niż wszystkie: koktajlowych, wydłużonych śliwek, bawolich serc, czy pomidora o kształcie papryki.

W naszym portfolio na dobre zadomowiły się pory, rzodkiewki i sałaty. Rozrasta się także oferta produktów przeznaczonych do produkcji ekologicznej. Są one oznaczone znakiem .
Nie zmienia się gama oferowanych przez nas dostawców. Jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem marek Hazera, Vilmorin i ISI Sementi.

Do dyspozycji pozostają wysokiej klasy specjaliści do spraw rozwoju produktów, sprzedaży oraz obsługi klienta, z którymi współpracowali Państwo do tej pory. 20 lat razem zobowiązuje do dalszego doskonalenia jakości naszych produktów i świadczonych usług. Cały zespół Hazera Poland serdecznie dziękuje za 20 lat zaufania i życzy wielu sukcesów w uprawie warzyw zapraszając do dalszej, owocnej współpracy.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Renata Jankowska
Dyrektor Generalny Hazera Poland Sp. z o.o.

Asortyment odmian warzyw firmy Hazera znajdziecie Państwo w tym katalogu: 

Hazera – Katalog odmian warzyw

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności