yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmKlasmann-Deilmann Polska diamentem Forbesa 2020

Klasmann-Deilmann Polska diamentem Forbesa 2020

Na prestiżowej liście firm uhonorowanych Diamentami Forbesa znalazło się w tym roku kilka firm z branży ogrodniczej. Diamenty Forbesa to coroczny ranking firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat. Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2020” zostały opracowane przez redakcję na podstawie szwajcarskiej metodologii oceny wartości firmy. Najważniejsze kryteria obejmują wyniki finansowe za lata 2014-2018, wartość aktywów, historię płatności, wiarygodność płatności oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firma Klasmann-Deilmann Polska Sp. z o.o. działająca na krajowym rynku ogrodniczym w segmencie specjalistycznych podłoży ogrodniczych i w 2020 r. zdobyła uznanie analityków i otrzymała tytuł Diament Forbesa 2020. Dyrektor handlowy Jacek Stępowski jest bardzo dumny z tej nagrody: „Cały nasz zespół ciężko pracował przez ostatnie kilka lat – a teraz zdobyliśmy tę nagrodę. Tytuł „Diamentów Forbesa 2020” potwierdza, że ​​należymy do najlepszych firm w Polsce”.

Jacek Stępowski

Dariusz Binkowski (Dyrektor finansowy) dodaje: „Pokazuje to, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich kilku lat.” Bernd Wehming, dyrektor zarządzający Klasmann-Deilmann Group, może tylko to podkreślić: „Jestem dumny i pod wrażeniem, że Klasmann-Deilmann Polska jest jednym ze zwycięzców„ Diamentów Forbesa 2020 ”. To prestiżowa nagroda ”. Dr Horst Kupschus, dyrektor zarządzający Klasmann-Deilmann Polska, dodaje: „Ta nagroda jest zasłużona, została osiągnięta dzięki zaangażowaniu i wyjątkowemu działaniu naszego polskiego zespołu”.

informacja prasowa Klasmann-Deilmann

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl