Międzynarodowe Targi Żywności

Od wtorku (5.04.) trwają Targi Żywności i Napojów – WorldFood Poland, w Expo XXI w Warszawie. Dziś to już ostatni dzień dla zwiedzających.

Targi WorldFood Poland to przede wszystkim wydarzenie, podczas którego rodzą się nowe relacje biznesowe. Hale, w których prezentowane będą stoiska polskich i zagranicznych firm,  Pawilony Narodowe m.in. Sri Lanki, Tajlandii, Grecji, Korei  i Ukrainy oraz kluczowy partner targów – pawilon Bellavita i Iberica z włoskimi i hiszpańskimi produktami, to miejsce degustacji wyrobów spożywczych o różnych i ciekawych smakach. Będzie można zapoznać się z licznymi produktami z takich kategorii jak: produkty spożywcze i  napoje, wyroby cukiernicze i piekarnictwo, alkohole, napoje bezalkoholowe, nabiał, produkty organiczne, ekologiczne, naturalne i tradycyjne, żywność  funkcjonalna, ryby i owoce morza, owoce i warzywa, mięso i drób, kawa i herbata, mrożonki, a także surowce i dodatki do produkcji żywności i napojów oraz usługi i technologia dla przemysłu spożywczego.

Wymagana rejestracja online: https://rejestracja.worldfood.pl/

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności