yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmNowa maszyna SC360 firmy Dewulf jest już na rynku!

Nowa maszyna SC360 firmy Dewulf jest już na rynku!

Dewulf, dostawca pełnego asortymentu maszyn do upraw ziemniaków i warzyw korzeniowych, przedstawia frez SC 360, o szerokości o szerokości 3,6 m, z możliwością montażu z przodu lub z tyłu ciągnika. Po wprowadzonych wcześniej na rynek frezach, SC 300 i SC Compact, jest to trzeci model z serii SC, który zdobył renomę jako gama maszyn niezawodnych i wyjątkowo wytrzymałych.

Frez SC 360 został stworzony dla ogrodników sadzących swoje uprawy w 4 rzędach o szerokości 90 cm, potrzebujących perfekcyjnego przygotowania zagonów uprawowych. Frez pasuje do każdego modelu ciągnika i może być montowany zarówno z przodu, jak i z tyłu. W przypadku montażu z przodu maszyny można z łatwością używać w połączeniu z sadzarką do ziemniaków, by proces sadzenia był efektywny. Frez SC 360 to maszyna niezawodna, samoczyszcząca się, o niskich wymaganiach z zakresu serwisowania.

Dzięki dużej średnicy wirnika wynoszącej 650 mm maszyny firmy Dewulf z serii SC orzą głębiej niż większość innych frezów z tej samej kategorii. Dzięki temu uwolniona zostaje duża ilość luźnej gleby w celu optymalnego uformowania redliny i zapewnienia uprawom najlepszych warunków do wzrostu. Model SC 360 jest wyposażony w aż 132 haki ze stali hartowanej do obróbki dowolnego rodzaju gleby. Frez dostępny jest w wersjach z różnymi opcjami, jak np. redlice czy rolki rozbijające bryły ziemi.

Maszynę SC 360 można teraz zakupić za pośrednictwem sieci sprzedaży Dewulf.

Źródło: Dewulf, materiały prasowe

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl