yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmNowy sklep internetowy Agrarady

Nowy sklep internetowy Agrarady

Firma Agrarada uruchomiła międzynarodowy sklep internetowy dostarczający oryginalne części zamienne do maszyn takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp.

Możliwość szybkiego dostarczania części do maszyn rolniczych ma obecnie bardzo duże znaczenie. Firma Agrarada zainwestowała znaczne środki w system internetowy powiązany z magazynem części zamiennych, który jest otwarty przez całą dobę.

Johan Kruijthoff, współwłaściciel polskiej firmy Agrarada i jednocześnie współwłaściciel holenderskiego przedsiębiorstwa rolniczego Novifarm, wie z własnego doświadczenia, jak ważna w rolnictwie jest możliwość szybkiego zamówienia i otrzymania części. Ponadto zamawianie towarów online staje się obecnie coraz bardziej powszechne. Do tej pory nie było specjalistycznego sklepu internetowego z częściami do maszyn rolniczych tego typu. Razem ze swoim wspólnikiem – Arkadiuszem Brzyskim i menadżerem ds. serwisu i części Fabianem Kieczką, Johan uruchomił międzynarodowy sklep internetowy oferujący szereg oryginalnych części zamiennych do takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp. Sklep internetowy jest aktualizowany codziennie.

Korzyści wynikające z zamawiania części online w firmie Agrarada:
• całodobowa dostępność
• widoczna aktualna ilość części w magazynie
• łatwe zamawianie przez internet i telefon
• szybka dostawa w całej Europie
• konkurencyjne ceny

Johan i Arkadiusz zajmują się sprzedażą produktów w ofercie Agrarada z siedzibą w Polsce od 1999 roku. Agrarada specjalizuje się w maszynach rolniczych począwszy od uprawy, poprzez sadzenie, zbiór, i przechowywanie ziemniaków a także cebuli, marchwi, oraz innych warzyw a także buraków cukrowych. W ciągu tych lat Johan zdobył ogromne doświadczenie praktyczne jako współwłaściciel holenderskiej firmy rolniczej Novifarm (www.novifarm.nl). W 2017 roku firma Novifarm została wyróżniona tytułem rolniczego przedsiębiorstwa roku. Arkadiusz i Fabian zbierali swoje doświadczenia zawodowe podczas pracy w Niemczech.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: materiały firmy Agrarada

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl