Informacje z firmPlantalux na targach Agro Expo 2019

Plantalux na targach Agro Expo 2019

Na początku lutego, w Izmirze odbędzie się XIV edycja targów Agro Expo 2019. Jest to największa wystawa rolniczo-hodowlana w Turcji oraz jedne z czterech największych targów dla tego sektora w Europie. Udział w imprezie to idealna okazja do zaprezentowania swojego produktu na arenie międzynarodowej. Co roku wydarzenie przyciąga licznych ekspertów i czołowych liderów związanych z branżą. Targi Agro Expo dają także możliwość zapoznania się z innowacyjnymi technologiami, nowymi metodami oraz produktami usprawniającymi rozwój światowego przemysłu rolno-spożywczego. Udział w wydarzeniu pozwala nawiązać liczne kontakty z zagranicznymi firmami i przedsiębiorcami. Podczas wydarzenia prezentowane są również produkty i usługi oferowane przez producentów żywności oraz maszyn, urządzeń dla rolnictwa i ogrodnictwa, hodowców bydła czy też zwierząt domowych.

Podczas tegorocznej edycji jednym z wystawców będzie spółka z portfolio funduszu AgriTech Hub – Plantalux. Firma specjalizuje się w nowoczesnym i inteligentnym oświetleniu w technologii LED COB, a na targach zaprezentuje rozwiązania dla szklarni i farm wertykalnych. Zespół wystawi swoją ofertę na stoisku 1281 w hali A.

Programy ochrony roślin - przedsprzedaż 2024 - baner

Zeszłoroczna edycja targów Agro Expo skupiła 875 wystawców i ponad 300 tysięcy odwiedzających z 60 krajów. Przewiduje się, że w tym roku na wydarzeniu pojawi się 350 tysięcy specjalistów oraz 950 firm z całego świata.

Informacje prasowe Plantalux


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl