PlantiCo – Katalog odmian warzyw

Katalog odmian firmy PlantiCo

Szanowni Państwo,
Z prawdziwą przyjemnością i satysfakcją przekazujemy w Państwa ręce katalog odmian warzyw, kwiatów i ziół oferowanych przez nas pod marką PlantiCo. Prezentujemy w nim rezultaty wieloletnich prac naszych hodowców, którzy by w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, w hodowli od lat współpracują z wieloma placówkami naukowymi i doświadczalnymi w kraju i zagranicą.


W wyniku połączenia dwóch firm PlantiCo Zielonki i PlantiCo Gołębiew możecie Państwo korzystać z jeszcze większej ilości odmian warzyw i kwiatów zakupując je bezpośrednio u hodowcy, którego dewizą jest wytwarzanie materiału siewnego jak najwyższej jakości.
W ciągu ostatnich lat marka PlantiCo systematycznie poprawiała swoją pozycję rynkową. Nasze hasło firmowe Nasze nasiona – Twój sukces jest dobrze znane, bowiem dotychczasowa praktyka potwierdza jego prawdziwość. Wiele z naszych odmian stało się prawdziwymi hitami rynkowymi: cebule Bila i Majka, pomidory gruntowe: Mieszko F1, Etna F1 i Awizo F1. Wyrazem uznania dla naszej pracy są także otrzymane nagrody i wyróżnienia m.in. godło Agro Polska, Złote Medale Polagra.

Na rynek hobby oferujemy wiele nowych i ciekawych serii, m. in. nasiona otoczkowane z biostymulatorem wzrostu NANO-GRO®, mikrolistki (microgreens), oraz nowatorskie produkty takie jak naturalne zaprawy do nasion i cebul wpisujące się w nurt ekologiczny PlantiCo. Więcej na temat naszych nowych produktów znajdziecie Państwo w zakładce “Innowacje”.

Oferta PlantiCo obejmuje również materiał szkółkarski pochodzący z własnych upraw zlokalizowanych w Broniszach koło Warszawy. Hodowla roślin odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów. Dzięki temu możemy oferować do sprzedaży drzewa oraz krzewy zarówno liściaste jak i iglaste, a także rośliny balkonowe i rabatowe. Posiadamy pełen asortyment roślin w pojemnikach do całorocznych nasadzeń, przystosowanych do polskich warunków klimatycznych, odpornych na choroby i szkodniki, których sprzedaż odbywa się w oparciu o przebudowywane i unowocześniane Centrum Ogrodnicze Bronisze.

Wyrażamy nadzieję, że nasza dotychczasowa współpraca handlowa będzie kontynuowana i rozwijana. Tych z Państwa, którzy dotychczas nie korzystali z naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z naszymi odmianami i do zakupów nasion.
Jako hodowcy nowych odmian i handlowcy, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie pod naszym adresem. Liczymy na to, że będziecie Państwo naszymi stałymi, zadowolonymi z nas Klientami.

Prezes Zarządu
Dariusz Molak

Asortyment odmian m.in. warzyw firmy PlantiCo w przeczytacie Państwo w tym katalogu: 

PlantiCo – Katalog odmian warzyw

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności