yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
Informacje z firmPlantiCo - Katalog odmian warzyw

PlantiCo – Katalog odmian warzyw

Szanowni Państwo,
Z prawdziwą przyjemnością i satysfakcją przekazujemy w Państwa ręce katalog odmian warzyw, kwiatów i ziół oferowanych przez nas pod marką PlantiCo. Prezentujemy w nim rezultaty wieloletnich prac naszych hodowców, którzy by w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, w hodowli od lat współpracują z wieloma placówkami naukowymi i doświadczalnymi w kraju i zagranicą.


W wyniku połączenia dwóch firm PlantiCo Zielonki i PlantiCo Gołębiew możecie Państwo korzystać z jeszcze większej ilości odmian warzyw i kwiatów zakupując je bezpośrednio u hodowcy, którego dewizą jest wytwarzanie materiału siewnego jak najwyższej jakości.
W ciągu ostatnich lat marka PlantiCo systematycznie poprawiała swoją pozycję rynkową. Nasze hasło firmowe Nasze nasiona – Twój sukces jest dobrze znane, bowiem dotychczasowa praktyka potwierdza jego prawdziwość. Wiele z naszych odmian stało się prawdziwymi hitami rynkowymi: cebule Bila i Majka, pomidory gruntowe: Mieszko F1, Etna F1 i Awizo F1. Wyrazem uznania dla naszej pracy są także otrzymane nagrody i wyróżnienia m.in. godło Agro Polska, Złote Medale Polagra.

Na rynek hobby oferujemy wiele nowych i ciekawych serii, m. in. nasiona otoczkowane z biostymulatorem wzrostu NANO-GRO®, mikrolistki (microgreens), oraz nowatorskie produkty takie jak naturalne zaprawy do nasion i cebul wpisujące się w nurt ekologiczny PlantiCo. Więcej na temat naszych nowych produktów znajdziecie Państwo w zakładce “Innowacje”.

Oferta PlantiCo obejmuje również materiał szkółkarski pochodzący z własnych upraw zlokalizowanych w Broniszach koło Warszawy. Hodowla roślin odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów. Dzięki temu możemy oferować do sprzedaży drzewa oraz krzewy zarówno liściaste jak i iglaste, a także rośliny balkonowe i rabatowe. Posiadamy pełen asortyment roślin w pojemnikach do całorocznych nasadzeń, przystosowanych do polskich warunków klimatycznych, odpornych na choroby i szkodniki, których sprzedaż odbywa się w oparciu o przebudowywane i unowocześniane Centrum Ogrodnicze Bronisze.

Wyrażamy nadzieję, że nasza dotychczasowa współpraca handlowa będzie kontynuowana i rozwijana. Tych z Państwa, którzy dotychczas nie korzystali z naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z naszymi odmianami i do zakupów nasion.
Jako hodowcy nowych odmian i handlowcy, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie pod naszym adresem. Liczymy na to, że będziecie Państwo naszymi stałymi, zadowolonymi z nas Klientami.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Prezes Zarządu
Dariusz Molak

Asortyment odmian m.in. warzyw firmy PlantiCo w przeczytacie Państwo w tym katalogu: 

PlantiCo – Katalog odmian warzyw

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl