yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

pantoea agrosimex intermag
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmMasz pomysł na royalbrinkman.pl?

Masz pomysł na royalbrinkman.pl?

W ostatnich latach Royal Brinkman robi ogromne postępy w “elektronicznym świecie”. W 2018 firma ma zamiar kontynuować rozwój strony i sklepu royalbrinkman.pl, ponieważ stagnacja nie wchodzi w rachubę! Czy chcesz mieć swój wkład w ten proces? Podziel się z nami swoim pomysłem i wygraj nagrodę! 

Menedżer ds. E-commerce, Rob Helderman: “Już drugi rok z rzędu prosimy naszych klientów o dzielenie się pomysłami na ulepszenie naszej firmowej strony i sklepu internetowego. Dzięki temu wiemy dokładnie, czego klienci oczekują, a my możemy lepiej spełniać ich potrzeby. A to właśnie to nasz główny cel: wygoda klienta!”

 
Dalsze ulepszanie
Rok temu pomysł Armanda Barendse, menedżera firmy Agrocare & Van Steekelenburg z De Lier, został wybrany jako najlepszy, a zespół e-commerce podjął prace nad wprowadzeniem również pozostałych idei. Helderman: “To wspaniałe widzieć, że nasi klienci biorą udział w tym procesie. Dzięki temu możemy pomagać sobie nawzajem w przyszłości. Wszystkie pomysły i sugestie są mile widziane! Ubiegłoroczne uwagi klientów pozwoliły nam ulepszyć m.in. wyszukiwarkę części zamiennych oraz inne funkcjonalności dostępne na koncie klienta.” 
 
 
Dołącz do akcji i wygraj!
Chciałbyś wygrać powerbank? Opisz swój pomysł i wyślij nam go najpóźniej do niedzieli 19 listopada. Wszystkie pomysły zostaną przez nas przeanalizowane i przetestowane pod kątem możliwości wykonania, funkcjonalności i poprawy wydajności, a najlepszy pomysł zostanie nagrodzony. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie.Przejdź do formularza zgłoszeniowego.
 
Źródło: Royal Brinkman

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl