yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
Informacje z firmRusza biuro prasowe Instytutu Ochrony Roślin (IOR – PIB)

Rusza biuro prasowe Instytutu Ochrony Roślin (IOR – PIB)

Na stronie internetowej IOR – PIB (www.ior.poznan.pl) zostało uruchomione biuro prasowe, którego głównym celem jest zoptymalizowanie i przyspieszenie komunikacji między ekspertami Instytutu a dziennikarzami.

Nowe miejsce na internetowej stronie poznańskiego Instytutu Ochrony Roślin ma służyć przede wszystkim jeszcze lepszej komunikacji mediów z ekspertami IOR – PIB, szybkiemu nawiązaniu kontaktów z wybranym naukowcem, zwiększeniu informacyjnego zasięgu komunikatów prasowych, a także budowaniu i umacnianiu eksperckiego wizerunku Instytutu Ochrony Roślin – PIB.

– Od początku istnienia IOR – BIP skupia się nie tylko na badaniach naukowych, związanych z szeroko rozumianą ochroną roślin, ale także na upowszechnianiu i popularyzacji wyników tych badań oraz opracowanych na ich podstawie metodologii integrowanej ochrony roślin – zarówno w świecie naukowym, jak i wśród: rolników, doradców i ekspertów rolniczych, urzędników i instytucji państwowych, a także dziennikarzy – mówi prof. Marek Mrówczyński, Dyrektor Instytutu Ochrony Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego w Poznaniu. – Jako naukowcy staramy się, aby rezultaty naszych badań miały przełożenie w praktyce rolniczej. W ich popularyzacji bardzo ważną rolę odgrywają media, tak branżowe, jak i ogólnopolskie. Dlatego, chcąc ułatwić wzajemny kontakt i przepływ informacji, stworzyliśmy biuro prasowe, czyli narzędzie przeznaczone do optymalizacji kontaktu z naszym Instytutem i jego ekspertami – dodaje prof. Marek Mrówczyński.

Biuro prasowe IOR – PIB (https://www.ior.poznan.pl/2064,biuro-prasowe-informacje-prasowe) to miejsce, gdzie dziennikarze znajdą m.in. informacje prasowe Instytutu, takie jak: newsy, wywiady z ekspertami IOR, komunikaty eksperckie, a nawet podejrzą najnowsze wpisy z Twittera. W biurze prasowym odnajdą także sylwetki najważniejszych ekspertów IOR – PIB, dzięki czemu szybko zorientują się w zakresie działalności naukowo-badawczej danego naukowca, skrótowym przebiegu jego kariery naukowej, najważniejszych publikacjach oraz dokonaniach zawodowych.

Sylwetki ekspertów zostały opracowane tak, aby dziennikarz poszukujący specjalisty od danego zagadnienia z zakresu ochrony roślin jak najszybciej dotarł z pytaniami do odpowiedniej osoby. Z drugiej strony biuro prasowe jest archiwum opublikowanych informacji i wywiadów, które można przeglądać i które mogą stać się dla dziennikarzy inspiracją – mówi Andromeda Wróbel, menedżer ds. PR w Nonoproblemo, agencji public relations odpowiedzialnej za prowadzenie biura prasowego IOR – PIB, tworzenie materiałów prasowych i usprawnianie kontaktów z mediami.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Odwiedzający zakładkę biura prasowego IOR – PIB będą mogli także pobrać materiały informacyjne opisujące: cele działalności IOR – PIB, główne filary działalności Instytutu, jego historię oraz opis struktury organizacyjnej.

Adres biura prasowego IOR – PIB: https://www.ior.poznan.pl/2064,biuro-prasowe-informacje-prasowe

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl