Sakata – Katalog odmian warzyw

SAKATA SEED CORPORATION to firma oddana hodowli, produkcji i dystrybucji szerokiej  gamy nasion warzyw i kwiatów wysokiej jakości, które mają służyć wszystkim nabywcom żywności, od producentów po konsumentów. Wśród zasługujących na uwagę różnorodnych produktów, które wprowadziliśmy na rynek znajdują się brokuł Parthenon F1 i pomidory Mini Star F1. Innowacja stanowi podstawę naszych działań.

Kontynuujemy rozwój naszej firmy
W 2014 roku Sakata wkroczyła w drugi wiek działalności firmy. W czasie długiej swojej historii przypominała nieustannie najważniejsze wartości na których opiera działania, a są nimi: Jakość, Niezawodność, Doświadczenie. Obecnie firma rozszerza swoją działalność badawczą na rynku globalnym oraz na rynkach lokalnych na całym świecie.

Nasi ludzie służą Ci pomocą
Zadowolenie i satysfakcja klienta jest naszym priorytetem. Sakata pracuje w zaufaniu z naszymi klientami, starając się sprostać ich oczekiwaniom. Jesteśmy marką rozpoznawalną na całym świecie oraz stabilnym partnerem na rynku nasion dla profesjonalnych producentów warzyw.

Katalog odmian warzyw firmy Sakata jest dostępny do pobrania:

Sakata – Katalog odmian warzyw

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności