Seminis – odmiany cebuli, kalafiorów, kapusty, brokułów

Nasze produkty
Nasz zespół bada i rozwija ponad 20 różnych upraw z ponad 2,200 odmianami nasion. Wszystkie te innowacyjne nasiona sprzedawane są profesjonalnym producentom warzyw, firmom handlowym i dystrybucyjnym oraz hurtowniom w ponad 150 krajach i regionach.

Firma Seminis ma imponujące dziedzictwo oraz długą historię swej doskonałości. Od ponad 80 lat nie szczędzimy wysiłków, aby dostarczać najbardziej innowacyjne nasiona warzyw, które zwiększają potencjał upraw w zakresie plonowania oraz dostarczamy hodowcy dokładnie takie produkty, jakie są mu niezbędne.Naszą markę budowaliśmy przez wiele lat, zaczynając od kilku najbardziej znanych lokalnych i regionalnych marek nasion, które klienci obdarzyli zaufaniem.

Badania i rozwój

Seminis ma długą historię dostarczania wiodących odmian warzyw producentom z całej Europy. Obecnie nasz globalny zespół hodowców nadal koncentruje się na opracowywaniu odmian, które pomagają producentom przez cały rok osiągać maksymalnie wyrównane zbiory, wysokie plony i uzyskiwać produkty wolne od chorób.

Broszury odmian wybranych gatunków warzyw:  cebuli, kalafiorów, brokułów, kapusty są dostępne do pobrania:

Seminis – katalog odmian warzyw gruntowych

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności