Syngenta Vegetables na targach Fruit Logistica 2017

W dniach 8-10 lutego Syngenta Vegetables Seeds po raz drugi wzięła udział w targach Fruit Logistica. Jest to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży produktów świeżych, organizowane co roku w Berlinie. W tym roku targi zgromadziły blisko 70 000 odwiedzających i 3000 wystawców ze wszystkich sektorów rynku, dając pełen przegląd najnowszych trendów, produktów i usług na każdym etapie międzynarodowego łańcucha dostaw.

Na stoisku firmy Syngenta zwiedzający mogli obejrzeć nie tylko nasze najnowsze odmiany, ale również skosztować wyśmienitych pomidorów, melonów i innych produktów świeżo przygotowanych przez francuskiego szefa kuchni Michela Dussau. W centrum uwagi był nominowany do nagrody Fruit Logistica Innovation 2017 arbuz Crisp Fresh Watermelon o wyjątkowo jędrnej strukturze miąższu i długiej przydatności do spożycia.

Targi odwiedzili CEO firmy Syngenta Erik Fyrwald oraz David Morgan, szef Syngenta Vegetables, dla których była to okazja, aby spotkać się z klientami i kolegami z branży. – Fruit Logistica dają możliwość zbliżenia się do naszych klientów i partnerów oraz zaprezentowania naszych nowości i produktów. Wielu klientów, z którymi rozmawiałem, było pod wrażeniem naszych planów i energii, jaką Syngenta poświęca nasionom warzyw. Wielkie podziękowania dla wszystkich naszych klientów, którzy poświęcili czas, aby odwiedzić nasze stoisko – powiedział David Morgan.

 

Źródło: mat. firmy Syngenta

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności