Udane dni z Hazerą

W tym roku Hazera zaproponowała nową koncepcję dla Dni Otwartych, które tradycyjnie odbywają się w Holandii w 39 tygodniu roku i nazwała je The Hazera Experience Days, czyli Dni Otwarte – Doświadczaj Produktów Hazery.


W stacji doświadczalnej w miejscowości Warmenhuizen zbudowaliśmy warzywny supermarket i zaprezentowaliśmy ponad 130 odmian z naszej oferty. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzyliśmy dla producentów warzyw, przetwórców i detalistów wspólną platformę do poznania produktów, wymiany pomysłów i ciekawych rozwiązań, informacji o rynkach i ich potrzebach. Wszystko po to, aby budować silną i owocną współpracę, która pozwoli na dalszy rozwój obiecujących odmian warzyw.

Pierwszą edycję „Experience Days” uważamy za udaną, z gośćmi z różnych regionów świata reprezentującymi cały łańcuch dostaw świeżych produktów. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom i klientom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.
Spotkajmy się za rok!
HAZERA: HODOWLA I NASIONA WARZYW

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności