yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmWiosenna edycja targów. Liczne afrykańskie delegacje

Wiosenna edycja targów. Liczne afrykańskie delegacje

Organizatorzy targów Macfrut 2017 (10-12 maja, Rimini), na trzy miesiące przed wystawą odnotowali 30 proc. wzrost liczby zagranicznych wystawców (z 40 państw) w stosunku do roku ubiegłego. Spodziewani są liczni kupcy z państw afrykańskich.


Szczególnie licznie będzie reprezentowany kontynent afrykański z przedstawicielami m.in.: Angoli, Ugandy, Etiopii, Mozambiku, RPA, Senegalu, Zambii, Zimbabwe i Ghany. Organizatorzy zaznaczają, że jest duże zainteresowanie ze strony tych państw w nawiązywaniu relacji biznesowych z Europą.

Dobrym przykładem jest Sudan, którego przedstawiciele odwiedzili Macfrut w 2015 roku. Podczas ubiegłej edycji Sudańczycy mieli jedno stoisko promujące rodzimą produkcję, a w nadchodzących targach zaplanowali ekspozycję 30 firm w kilku obszarach targowych, uwzględniając zarówno potrzeby importerów, producentów, jak i eksporterów. Jak mówi dyrektor targów Renzo Piraccini – Sudan importuje duże ilości warzyw i owoców z Włoch, głównie jabłka i mrożone truskawki, jednak za pośrednictwem Egiptu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Teraz kupcy z tego kraju chcą nawiązać bezpośrednie relacje z dostawcami.

W tym roku na targach Macfrut spodziewani są również handlowcy z Uzbekistanu, Kazachstanu i Kirgistanu. W odpowiedzi na wzrost zainteresowania ze strony wystawców zostanie przygotowany dodatkowy pawilon.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl