yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościZainspirowany naturą: nowy wygląd, ta sama sprawdzona jakość

Zainspirowany naturą: nowy wygląd, ta sama sprawdzona jakość

Po wprowadzeniu nowej identyfikacji marki w styczniu 2022 r., Koppert wkracza w kolejną fazę. Każdy produkt oferty firmy Koppert będzie posiadał swój własny, ekskluzywny wygląd, jednocześnie pozostanie rozpoznawalny jako produkt firmy Koppert. W nadchodzącym roku zmienimy wygląd całego naszego portfolio produktów, zaczynając od naszych owadów pożytecznych i drapieżnych roztoczy.

René Ruiter, Chief Business Officer Horti: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzonego brandingu produktów, który charakteryzuje się zielonym, naturalnym wyglądem. Jest to idealnie zgodne z naszą maksymą: „Inspirowane naturą”. I chociaż opakowania są nowe, rolnicy i ogrodnicy nadal mogą oczekiwać tej samej wysokiej jakość, do której przywykli. Jesteśmy przekonani, że wspiera to nas w drodze do zwiększenia naszego pozytywnego wpływu na świat”.

Nowe funkcje

Nowe logo i dominujący zielony kolor odzwierciedlają naszą łączność z naturą. Nowe opakowania wyposażone zostały w kilka nowych praktycznych funkcji. Każdy produkt jest łatwo rozpoznawalny, dzięki szerokie gamie kolorów. Kody kreskowe umożliwiają skanowanie i identyfikowalność w całym łańcuchu logistycznym. Kod QR pomaga przejść bezpośrednio do strony internetowej produktu, aby uzyskać więcej informacji.

Gotowi na przyszłość

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Marka Koppert jest zakorzeniona w naturze. Naszą misją jest przyczynianie się do 100% zrównoważonego rolnictwa i ogrodnictwa poprzez współpracę z naturą i wspieranie ogrodników i rolników na całym świecie. Dzięki naszej rozległej wiedzy i innowacyjności opracowujemy wysokiej jakości naturalne rozwiązania do biologicznej ochrony upraw. Zawsze patrząc w przyszłość, nieustannie pracujemy nad ulepszaniem i znajdowaniem nowych rozwiązań i usług, aby sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom. Jesteśmy przekonani, że nowy projekt spełni nasze ambicje.

Koppert – Partnerzy z Naturą

Współpracujemy z naturą, aby znaleźć sposoby uprawy, które są zarówno bezpieczne, jak i zdrowe. Pomagamy rolnikom i ogrodnikom we wspieraniu, ochronie i wzmacnianiu ich upraw dzięki zintegrowanemu systemowi naturalnych rozwiązań. Używamy naturalnych wrogów do zwalczania szkodników, trzmieli do zapylania, drobnoustrojów i biostymulatorów, które wspierają, chronią i wzmacniają uprawy. Od ponad 50 lat napędzamy innowacje w rolnictwie.

Rolnicy i ogrodnicy na całym świecie wykorzystują nasze produkty i wiedzę, aby przywrócić naturalną równowagę w swoich uprawach. Wyróżnia nas holistyczne podejście, a celem jest poprawa zdrowotności roślin zarówno nad, jak i pod ziemią. Wszystkie nasze rozwiązania wspierają jeden cel: w 100% zrównoważone rolnictwo i ogrodnictwo.

Materiał prasowy Koppert

 

 

 

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl