Zmiany w Hazera. Nowy rozdział w karierze Renaty Jankowskiej

Nadszedł czas, aby pożegnać się Państwem, po ponad 13 latach pracy w Nickerson-Zwaan, a następnie Hazera Poland. Moja przygoda i misja w Hazera Poland kończy się z dniem 1 listopada 2022 roku. Łza się w oku kręci, bo zostawiam tu ponad 13 lat, świetny zespół specjalistów i wielu przyjaciół. 

Chciałabym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wspólną pracę, współpracę oraz wspólnie spędzony czas. W tym okresie Hazera rozwinęła się na polskim rynku, poszerzyła swoje portfolio o nowe firmy a co za tym idzie o nowe gatunki i odmiany. Razem przechodziliśmy przez zmianę marki i z Nickersona staliśmy się Hazerą. Miałam ogromną przyjemność świętować z Państwem 20-lecie istnienia firmy na polskim rynku.

Wielkim przywilejem i radością dla mnie były nasze spotkania podczas dni otwartych, szkoleń, edycji EOC czy zwykłych wizyt roboczych. Za te wszystkie lata bardzo dziękuję. Będę pamiętała tylko dobre chwile, bo na innych nie ma sensu się skupiać.

Moje nowe zadania będą nadal związane z grupą Limagrain w dziale rolniczym LG. Będę odpowiedzialna za rozwój Europy Centralnej, moja siedziba będzie w Rumunii. Do Bukaresztu przenoszę się w listopadzie.

Do Polski będę wracała jak najczęściej i mam nadzieję, że spotkamy się wielokrotnie w różnych miejscach w kraju, przy różnych okazjach

Życzę wszystkim udanego sezonu i dalszej owocnej współpracy z osobą, która zastąpi mnie na stanowisku Dyrektora, a także z zespołem firmy Hazera. 

Z poważaniem,

Renata Jankowska

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności